MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Basında Kadıköy, Genel, Toplum » Prof. Dr. Centel, Erzurumlular Vakfında “Kadına şiddet ve yasaları” anlattı
Prof. Dr. Centel, Erzurumlular Vakfında “Kadına şiddet ve yasaları” anlattı


Kadıköy’de faaliyet gösteren İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfında her ay düzenli olarak yapılan söyleşi programlarından Şubat ayı konuğu Koç Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Nur Başar Centel oldu.

Centel “Kadına Şiddet ve Yasalarımız” konulu sunumuna Vakıf Yönetim Kurulu, Kadın Kolları ve çok sayıda davetliler katıldı. Program sonunda katılımcıların sorularını cevaplayan Centel, Dadaşların hanımlarına karşı saygılı olduklarını dile getirdi. Bu durumun sağlam aile yapısından kaynaklandığını belirtti.

İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı A. Hadi Atalar, “Vakfımız Üyesi Koç Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Nur Başar Centel’in “Kadına Şiddet ve Yasalarımız” konulu sunumuna katılan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Türkiye’nin en can alıcı sorunlarından biri olan KADINA ŞİDDET konusuna değinen ve bu konuda bilinen / bilinmeyenleri bizlerle paylaşan kıymetli hocamız, hemşehrimiz Sayın Prof. Dr. Nur Başar Centel Hanımefendiye bu güzel sunum için teşekkür ediyoruz” dedi.

Program sonunda İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı A. Hadi Atalar, Kadın Kolları Başkanı Bilge Seval Alakuştekin ile beraber Prof. Dr. Nur Başar Centel’e plaket sundular.

Galeri
📆 12 Şubat 2018 Pazartesi 23:52   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR