MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Toplum » Saadet’li Gürlü’den, “Kadim bir ses, yeni bir nefes” sloganlı kongreye davet
Saadet’li Gürlü’den, “Kadim bir ses, yeni bir nefes” sloganlı kongreye davet


Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, Üsküdarlı ranta kurban edilmesin diyen, Üsküdarlıların Üsküdar’da yaşamasını isteyen herkesi kongrelerine davet etti.

Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığı’nın 6. Olağan Kongresi 19 Kasım Pazar Günü Saat 13:00’te Altunizade Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. “Kadim bir ses, yeni bir nefes” sloganlı kongreye Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim de katılacak.
Kongrelerine dair açıklamalarda bulunan ve tüm Üsküdarlıları kongrelerine davet eden Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, “Bir süredir kongremiz için titiz bir çalışma yürütüyorduk. Artık çalışmalarımızın sonuna geldik. Bu pazar günü kongremizi gerçekleştireceğiz. Kongremizi kamuoyuna duyurduğumuz andan itibaren Üsküdarlılar arasında bir heyecan dalgası oluşturduğuna şahit oluyoruz bu da bizi ziyadesiyle memnun ediyor” şeklinde konuştu.
Üsküdar’ın, İstanbul’un ve Türkiye’nin bir çok problemi olduğunu, bu sorunların çözümü için de Saadet Partisi’nin herhangi bir partinin alternatifi değil çözümün doğal adresi olduğunu vurgulayan Başkan Gürlü, “Üsküdarlı ranta kurban edilmesin diyen, Üsküdarlıların Üsküdar’da yaşamasını isteyen, İstanbul’un gökdelenlerle ruhsuzlaştırılmasına karşı çıkan, trafik sorununa çözüm isteyen, AVM’lere karşı esnafımızın yanında olan, faiz sömürüsüne dur demek isteyen, her alanda adaleti isteyen ve burada sayamayacağımız diğer bir çok sorunun çözümünü talep eden, özellikle de çözümün bir parçası olmak isteyen herkesi ve istisnasız herkesi Üsküdar, İstanbul ve Türkiye aşkıyla gerçekleştireceğimiz kongremize davet ediyorum” diye konuştu.
📆 16 Kasım 2017 Perşembe 14:32   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR