MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Basında Kadıköy, Genel, Manşet, Politika, Toplum » Ak Parti Kadıköy’den Kıtalararası kardeşlik sofrası
Ak Parti Kadıköy’den Kıtalararası kardeşlik sofrası


AK Parti Kadıköy İlçe Başkanlığının geleneksel hale getirdiği ve bu yıl 2. kez İhyader aracılığı ile Afrika’da gerçekleştirdiği iftar ve sahur programlarına devam etti.
AK Parti Kadıköy İlçe Başkanlığı’nın toplayıp İhyader’e gönderdiği yardımlarla Uganda’da iftar ve sahur sofraları kuruldu.
Duygu dolu anların yaşandığı iftar ve sahurlarda “Recep Tayyip Erdoğan” sloganları atıldı. Ugandalı Müslümanlar yaptıkları yardımlardan dolayı AK Parti Kadıköy İlçe Başkanlığına ve İlçe Başkanı Av.İsa Mesih Şahin’e teşekkür etti.
Başkan Şahin; yaptığı açıklamada, bu yıl 2. kez Uganda’da iftar verdiklerini belirterek, mazlumların yanında olduklarını söyledi.
Şahin; paylaşma ayıyla birlikte farklı coğrafyalardaki dostlarımızla ramazan sevincini birlikte yaşamaya gayret ettiklerini belirterek “Ramazan paylaşmanın adıdır. İstiyoruz ki bu güzellikler ramazan ayına sıkışıp kalmasın. Uganda ve Afrika kıtasındaki tüm dostlarımızla aramızda kilometreler olsa da onların yanlarında olduğumuzu göstermek istedik. Biz tüm mazlum coğrafyanın yanındayız.
📆 26 Haziran 2017 Pazartesi 00:08   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR