MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Spor » Sağlık Çalışanları Masa Tenisi’nde Buluştu

Sağlık Çalışanları Masa Tenisi’nde BuluştuSağlık çalışanlarının tanışması ve kaynaşması amacıyla 2014 yılında ilki gerçekleştirilen, zaman içinde gelenekselleşen Sağlık Çalışanları Masa Tenisi Turnuvasının dördüncüsü Antalya 10.000 kişilik spor salonunda gerçekleştirildi. Takımlar, bayanlar bireysel, erkekler bireysel ve çiftler kategorilerinde gerçekleştirilen turnuvaya 14 takım, 42 erkek 7 bayan sporcu katıldı.

Yapılan müsabakalar sonunda Türker KAN, Şakir YETİŞEN ve Cengiz ÇELEN’den oluşan Halk Sağlığı Müdürlüğü takımı birinciliği elde ederken, Eğitim Araştırma Hastanesi (A) takımı ikinci oldu. Kumluca Devlet Hastanesi ve Çevre Sağlığı takımları 3.lüğü paylaştılar. Bireysel müsabakalarda son 3 yılın şampiyonu Kürşat ÇAVUŞOĞLU ve geçen yılın şampiyonu İhtibar ŞAHİN yine birinciliği elde ettiler.

İlk kez düzenlenen çiftler kategorisinde ise finalde Kürşat ÇAVUŞOĞLU – Erol DAĞLI ikilisini 3-1 yenen Türker KAN – Şakir YETİŞEN şampiyonluğa ulaştı. Turnuvada dereceye girenlere madalya ve kupa ile ödüllendirildi.

 

📆 06 Nisan 2017 Perşembe 10:19   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR