MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Kültür-Sanat, Manşet » “Piece of Sanat Atölyesi’nde Toz Pastel Etkinliği”
“Piece of Sanat Atölyesi’nde Toz Pastel Etkinliği”


Son dönemlerde seçkin sanat projelerine imza atan Piece of Art PR&Gallery, sanat atölyelerinde Ressam Sema Peyman’ın eğitmenliğiyle gerçekleştirilen toz pastel workshop çalışmasını gerçekleştirdi.

Piece of ART PR&Gallery’in yöneticileri Günsu Saraçoğlu ve Dilşad Atasoy’un etkinlikle ilgili düşüncelerini şöyle aktardılar.:

“ Ressam Sema Peyman ile toz pastel workshopunu Piece of ART Sanat Atölyesi’nde gerçekleştirdik. Katılımcılara teknik detayların aktarıldığı ve her adımda eğitmenimizle birebir çalışma fırsatı bulduğumuz workshopta keyifli bir gün geçirdik. Bir sonraki workshopumuz 26 Şubat 2017 Pazar günü gerçekleştirilecektir. Bu etkinliğimizin sponsoru Color Box ART Material Store’a, değerli hocamız Sema Peyman’a ve katılımcılarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Piece of ART olarak sanat alanındaki; sergi projelerimiz, sanat eğitimleri v.s. gibi çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Sanatseverlere her zaman olduğu gibi seçkin, kaliteli ve ulaşılabilir olan hizmetleri sunmaya devam edeceğiz.“

 

Piece of ART Sanat Atölyesi

Bademlik Mah. Talippaşa Camii Sok.

Demirkıran Apt. No: 39/5

Sütlüce-Beyoğlu/İstanbul

Tel: (0533) 248 6648 – (0532) 456 9954

📆 30 Ocak 2017 Pazartesi 11:18   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR