MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Basında Kadıköy, Çocuk, Etkinlikler, Genel, Magazin, Manşet, Spor » Spor ve Sanat Camiası Organ Bağışı İçin Bir Araya Geliyor
Spor ve Sanat Camiası Organ Bağışı İçin Bir Araya Geliyor


İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü ve Hayata Bağış Derneği, organ bağışına dikkat çekmek ve organ nakli bekleyen çocuklarımıza güzel bir yılbaşı anısı yaşatmak için bir araya geliyor. Toprağa teslim etmek yerine hayata bağışlayacağımız organlarımız, bizler bu dünyayı terk ettiğimizde organ bekleyen hastalarımıza umut ışığı olacaklardır.

Bu ışığın en iyi görüldüğü gözler ise hiç şüphesiz çocuklardadır. Bir gün de olsa dünyaya onlarla birlikte bakmak, organ bağışının nasıl sonuçlarının olduğunu görmek ve çocuklarımızla güzel bir gün geçirmek için buluşuyoruz.

27 Aralık Salı günü KidZania’da; Burak Yılmaz, Emre Belözoğlu, Cüneyt Çakır, Bahattin Duran, Uğur Boral, Aslı Demirer, Özgün, Aydın Kurtoğlu ve Emre Altuğ gibi sporcu ve sanatçıların katılımıyla güzel bir gün geçirmek, umut olabilmek, farkındalık yaratabilmek adına bir araya olacağız. Organ bekleyen hastalarımıza umut ışığı olacak etkinliğimizde, siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Tarih : 27 Aralık 2016/ Salı


Saat : 11.30 – 16:30


Yer : KidZania

📆 26 Aralık 2016 Pazartesi 18:26   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR