MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Etkinlikler, Genel, Manşet » Kadıköy Şenesenevler Mualla Selcanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 1. Kariyer Günleri
Kadıköy Şenesenevler Mualla Selcanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 1. Kariyer Günleri


Şenesenevler  Mualla  Selcanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde , 1.KARİYER GÜNLERİdüzenlendi. Yiyecek İçecek Alanının Duayen şefleri, çeşitli otel ve kurum ve kuruluşlardan yetkili uzman konuklar misafir edildi. 5 gün süren etkinlikler oldukça renkli geçti.

     İstanbul Aşçılar Derneğinin değerli şefleri; Adem YILMAZ, Fırat HOPİKOĞLU, Fatih AYGÜL  ve Emrullah GÜMÜŞTAŞ’ın katılımıyla başlayan hafta, FERİYE PALACE’ın değerli şefi Aydın DEMİR’le devam ederek,  Maltepe ROTANA OTEL zincirinin usta şefi Rafet İNCE’nin katılımıyla son buldu.

senesevler-okulu-kariyer-gunleri

     Okul Müdürü Yahya KOCA, KARİYER GÜNLERİNE katılan ve destek veren WIKING TURİZM/Seyahat Uzmanı BERNA YILDIRIM’a, Kozyatağı HILTON OTELİ/Teknik Servis Müdürü Vedat AYDIN’a ve Kat Hizmetleri Müdürü Melis DOĞAN’A, Maltepe ROTANA OTELİ/İnsan Kaynakları Müdürü Mana ULUER’e katılımlarından dolayı plaket vererek teşekkür etti. Haftanın oluşmasında emeği geçen Koordinatör Müd. Yrd. Nalan TOPRAK’ a, Konaklama Seyahat Hizmetleri Alan Şefi Tülay VESKE’ye ve Yiyecek İçecek Hizmetleri  Alan Şefi Aysel SEVİM’e ve de onların nezdinde emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilere okul müdürü tarafından teşekkür edildi.

📆 12 Aralık 2016 Pazartesi 14:02   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR