MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Teknoloji » Ses Yalıtım Uzmanı
Ses Yalıtım Uzmanı


Ses yalıtımı uzmanı yapılarda ses yalıtımına duyduğunuz ihtiyaca bağlı olarak profesyonel bir çalışma ile ortamın gürültü boyutlarındaki seslerini çeşitli yapı malzemeleriyle gideren kişilerdir. Ev, iş yerleri, çok amaçlı kullanılan salonlar ve daha pek çok alan için ses yalıtımına ihtiyaç duyduğunuzda profesyonel bir hizmet alarak kusursuz bir ses yalıtımı sağlayabilirsiniz.

Yalıtımı yapılacak alanın büyüklüğü, yüksek ses frekanslarının boyutu ve mekanın kullanım amacına göre değişkenlik gösterecek ses yalıtım malzemeleri her detay düşünülerek ses yalıtım uzmanı tarafından mekana uygulanması sağlanmaktadır. Ortamın uygunluğuna göre farklı kalınlık ve yoğunluklarda ses yalıtım malzemeleri arasında duvar ve tavanlar için seçilen akustik sünger ve paneller, zemin için akustik halılar ve kapılar için özel uygulamalar bulunmaktadır.

Her detayın titizlikle hesaplanarak hangi yapı malzemesinin hangi ortam için uygun olduğuna karar veren ses yalıtım uzmanı ses problemlerinize dair ihtiyaçlarınızı da gidermektedir. Özellikle çok amaçlı kullanılan toplantı ve konferans salonları, spor salonları gibi buna benzer alanlar için ortamda yankı ve eko gibi ses problemleri de ciddi bir sorun teşkil edecektir.

Ayrıca makine daireleri gibi teknolojik cihazların yoğunlukta bulunduğu alanlarda titreşime bağlı sorunlar da seçilen yalıtım malzemesiyle giderilebilir. Ses yalıtımı yaptırmak istediğinizde işi uzmanına bırakarak yalnızca renk seçeneklerinde karar vereceğiniz yapı malzemeleriyle hem ses yalıtımını profesyonel olarak yapılarınıza uygulatabilir hem dekoratif uygulamalara yer verebilirsiniz.

📆 09 Aralık 2016 Cuma 13:43   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR