MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Spor » Kadıköy Satranç Merkezi Öğrencilerinden Derece
Kadıköy Satranç Merkezi Öğrencilerinden Derece


2016 İstanbul Küçükler Satranç Şampiyonası 12-13 Kasım 2016 tarihlerinde düzenlendi. Ataşehir Grubu’nda Kadıköy Satranç Merkezi öğrencilerinden Defne Karabay 9 yaş kızlar grubunda birinci, Zeynep Alagöz ikinci olmuştur. 2 sporcu da final grubunda oynamaya hak kazandı.

Atatürk’ü Anma Satranç Turnuvası da 12-13 Kasım tarihlerinde düzenlendi. Üsküdar gençler grubunda, Kadıköy Satranç Merkezi öğrencilerinden Sanem Vural, kızlar Kategorisinde birinci, genel kategoride ise altıncı oldu.

Yine KSM öğrencilerinden Umut Kaan Berberoğlu, 5-6 Kasım tarihinde Ataşehir’de yapılan ve katıldığı ilk turnuva olan İstanbul 10 Kasım Atatürk Turnuvası’nda açık kategoride 5 turda 3 puan alarak 16. olurken en centilmen ve en minik sporcu ödülünü kazandı.

Diğer bir KSM öğrencisi Umut Temizer ise 5-6 Kasım tarihinde Kartalda yapılan 5. Atatürk Kupası Açık Satranç Turnuvası’nda 4,5 puan alarak dördüncü ile aynı puanla altıncı oldu.

Yetişkin grubundan Kamil Gün ise 12-13 Kasım tarihinde Maltepe’de yapılan İstanbul 10 Kasım Atatürk Kupası Satranç Turnuvası’nda altıncı olmuştur.

📆 16 Kasım 2016 Çarşamba 23:07   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR