MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Spor » Kadıköy Satranç Merkezi Öğrencilerinden Derece
Kadıköy Satranç Merkezi Öğrencilerinden Derece


2016 İstanbul Küçükler Satranç Şampiyonası 12-13 Kasım 2016 tarihlerinde düzenlendi. Ataşehir Grubu’nda Kadıköy Satranç Merkezi öğrencilerinden Defne Karabay 9 yaş kızlar grubunda birinci, Zeynep Alagöz ikinci olmuştur. 2 sporcu da final grubunda oynamaya hak kazandı.

Atatürk’ü Anma Satranç Turnuvası da 12-13 Kasım tarihlerinde düzenlendi. Üsküdar gençler grubunda, Kadıköy Satranç Merkezi öğrencilerinden Sanem Vural, kızlar Kategorisinde birinci, genel kategoride ise altıncı oldu.

Yine KSM öğrencilerinden Umut Kaan Berberoğlu, 5-6 Kasım tarihinde Ataşehir’de yapılan ve katıldığı ilk turnuva olan İstanbul 10 Kasım Atatürk Turnuvası’nda açık kategoride 5 turda 3 puan alarak 16. olurken en centilmen ve en minik sporcu ödülünü kazandı.

Diğer bir KSM öğrencisi Umut Temizer ise 5-6 Kasım tarihinde Kartalda yapılan 5. Atatürk Kupası Açık Satranç Turnuvası’nda 4,5 puan alarak dördüncü ile aynı puanla altıncı oldu.

Yetişkin grubundan Kamil Gün ise 12-13 Kasım tarihinde Maltepe’de yapılan İstanbul 10 Kasım Atatürk Kupası Satranç Turnuvası’nda altıncı olmuştur.

📆 16 Kasım 2016 Çarşamba 23:07   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR