MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Toplum » Tanıtım Grubu’nun Web Sitesine Uluslararası Ödül

Tanıtım Grubu’nun Web Sitesine Uluslararası ÖdülUn ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu web sitesi, etkileşimli ve yaratıcı medya dalında verilen ve dünyanın en önemli biri olan “Horizon Interactive Awards” da iki kategoride birden ödüle layık görüldü. Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu web sitesi, kamu kurumu kategorisinde Altın Ödül, Corporate & B2B kategorisinde ise Gümüş Ödül aldı.

 

Türk un ve unlu mamuller sektörünün yurtdışı tanıtımını üstlenen ve ihracatı arttırma hedefi ile çalışan Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu, başarısını aldığı uluslararası ödüllerle taçlandırdı. Her yıl kendi alanında en iyi web siteleri, mobil uygulamalar, videolar, online ve basılı reklam projelerini ödüllendiren, dünyanın 40’dan fazla ülkesi ve ABD’nin 50’den fazla eyaletinden başvurular alan Horizon Interactive Awards, bu yıl 14. kez düzenlendi. Yarışma kapsamında projeler,yaratıcılık ve orijinallik, tasarım, genel görünüm, kullanıcı deneyimi, iletişim gücü, teknik değer, çözüm etkinliği gibi kriterler üzerinden değerlendirildi.Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu www.tfyi.gov.tr web sitesi ile kamu kurumu kategorisinde Altın Ödül’e, Corporate&B2B kategorisinde ise Gümüş Ödül’e layık görülerek başarı çıtasını daha da yukarılara taşıdı.

Kendi alanında dünyanın en prestijli ödülünü alarak Türk un ve unlu mamüllerinin dünyaya tanıtılmasında önemli bir adım attıklarını belirten Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu Başkanı Turgay Ünlü: Grubumuzun asıl misyonu doğrultusunda Türk un ve unlu mamullerini dünyaya tanıtıyor, hak ettiği değeri bulması için birçok girişimde bulunuyoruz. Sektörün tanıtımında dış dünyaya açılan kapımız olarak nitelendirdiğimiz web sitemizin de uluslararası bir ödül alması bizler için ülkemiz adına sektörün ilgi görmesi, dikkat çekmesi anlamına geliyor. Web sitemiz aynı zamanda 14. Altın Örümcek web ödüllerinde kamu kurumu kategorisinde finale kalma başarısını elde etti. Daha da yüksek hedefler için bizi motive eden bu ödüllere layık görülmüş olmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

📆 04 Mayıs 2016 Çarşamba 13:11   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR