MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Büyükşehir, Flaş, Genel, Manşet, Sağlık, Toplum » İBB Gençlik Meclisi’nden 18 Mart’a Özel Sosyal Sorumluluk Projesi
İBB Gençlik Meclisi’nden 18 Mart’a Özel Sosyal Sorumluluk Projesi


İstanbullu gençlerin gönüllü olarak görev aldığı İBB Gençlik Meclisi Dünya’nın en iyi gençlik organizasyonu olarak tescillendi. İstanbullu gençlerin gönüllülük çalışmaları sayesinde İstanbul gençlik alanında marka şehir olma yolunda ilerliyor. 2014 yılında yeni vizyon ve misyonu ile Samed Ağırbaş liderliğinde yenilenen İBB Gençlik Meclisi çalışmalarına devam ediyor.

Bugüne kadar ‘Dostluğun Rengi Yoktur’, ‘Sağlıklı Dişlerle Gülümse Geleceğe’, ‘Sanat Engel Tanımaz’, ‘Darülaceze Ziyaretleri’, ‘Hayvan Yemleme’  gibi pek çok sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren İBB Gençlik Meclisi, yeni ve önemli bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atıyor.

‘Damarımdaki Asil Kan’ adıyla hayata geçirilen bu yeni proje ile 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin yıl dönümünde şehitlerimize olan sorumluluk görevini yerine getirmek için kan bağışı kampanyası düzenliyor. Gençler aynı zamanda kan bağışının önemine dikkat çekmek istiyor.

İstanbullu gençler, bu vatana kanıyla can katan şehitlerimizin aziz hatırasına binaen bu anlamlı günde kan bağışında bulunup, bu vatanın insanına kanlarıyla can katmaya, umut olmaya çalışıyor. Sizler de 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin yaşandığı bu anlamlı günde kan bağışlamayı ister misiniz?

Çapa Kan Merkezinde 10.00-16.00 arasında yapılacak etkinlik ile ilgili Detaylı Bilgi İçin www.ibbgenclikmeclisi.com<UrlBlockedError.aspx> sitesini ziyaret edebilirsiniz.

📆 17 Mart 2016 Perşembe 21:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR