MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Manşet, Toplum » İstanbul Valisi Vasip Şahin’den Tümsiad’a ziyaret
İstanbul Valisi Vasip Şahin’den Tümsiad’a ziyaret


 

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD)’nin yeni genel merkezini ziyaret ederek Genel Başkan Yaşar Doğan ile görüştü.

vasip-sahinden-tumsiad-ziyaretei

Vali Şahin, ziyarette TÜMSİAD’ın iş dünyasına ahlaki açıdan yaptığı katkılara değinerek şunları söyledi: “Her noktada değerlerine bağlı insanlarımızın yetiştirilmesi ve kendini geliştirmesi ülke olarak başarılarımızın sürekliliği için son derece gereklidir. İrfanla yoğurulmuş Anadolu coğrafyasında, bu kültüre sahip işveren ve çalışanların iş dünyasındaki hamiliğini TÜMSİAD yerine getirmektedir.’’

 

TÜMSİAD Başkanı Yaşar Doğan ise ziyareti için İstanbul Valisi Vasip Şahin’e teşekkürlerini sunarak “Valimizin Genel Merkezimizi onurlandırması bizleri gururlandırdı. TÜMSİAD olarak ülkemizin her noktasında yer alan üyelerimizden aldığımız güçle bu coğrafyada yaşayan her insanın emeğini değerlendirmek için destek olmaya çalışıyoruz. Tek amacımız, milletimize hizmet etmek. Bu noktada önemli olanın doğruyu yanlışı tartışmak değil aynı yolda yürümek olduğuna inanıyoruz” diye konuştu.

 

Ziyaret sonunda İstanbul Valisi Vasip Şahin, TÜMSİAD Başkanı Yaşar Doğan, Genel Başkan Vekili Yakup Köç, Genel Sekreter Osman Kapıcıoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Yunus Nacar, İbrahim Kaygısız ve Murat Gürbüz ve İstanbul Şube Başkanı Soner Biber ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

📆 07 Mart 2016 Pazartesi 12:41   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR