MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş, Genel, Manşet, Politika, Toplum » Pendik Belediye Başkan Şahin başarısıyla zirvede
Pendik Belediye Başkan Şahin başarısıyla zirvede


İstanbul’daki  belediye başkanlarının performanslarının değerlendirilmesi amacıyla Andy-Ar Araştırma Şirketi tarafından yapılan anket sonucunda Pendik Belediye Başkanı Şahin hizmet memnuniyetinde Anadolu yakasının en başarılı belediye başkanlarından biri olarak 2. sırada yer aldı.
‘Andy-Ar Strateji Geliştirme ve Sosyal Araştırmalar Merkezi tarafından yürütülen Yerel Yönetimler Performans araştırmasında İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasının en başarılı belediye başkanları belirlendi. 34 bin denekle yapılan  ankete göre   İstanbul’un her iki yakasındaki 39 belediye başkanının performansları analiz edildi. Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin,  Anadolu yakasındaki en başarılı belediye başkanları sıralamasında en üst sıralarda yer alarak yerel yönetim alanındaki başarısına bir yenisini ekledi.

salih-kenan-sahin-pendik
Hizmet memnuniyetinde ilk ikide
21 Ekim – 9 Aralık 2015 tarihleri arasında yapılan ankette vatandaşlara  ‘Belediye hizmetlerinden memnun musunuz?’ ‘Belediye başkanını tanıyor musunuz?’ ve ‘Başkanı halka yakın buluyor musunuz?’ soruları yöneltildi.  Pendik Belediye başkanı Dr. Kenan Şahin, ‘Yerel Yönetimler Performans Araştırmasını sonuçlarına göre her üç kategoride de Anadolu yakasındaki en başarılı  belediye başkanlarından biri olarak ilk dört arasında yer aldı.  Başkan Şahin, hizmet memnuniyetinde vatandaşlardan en fazla oyu alan iki başkandan biri oldu.

📆 26 Ocak 2016 Salı 21:32   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR