MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » VODAFONE KARAKARTAL’LILAR BEŞİKTAŞ’IN 112. YILINI COŞKUYLA KUTLUYOR
VODAFONE KARAKARTAL’LILAR BEŞİKTAŞ’IN 112. YILINI COŞKUYLA KUTLUYOR


Vodafone Türkiye, 19 Mart’ta 112’nci yaşını kutlamaya hazırlanan Beşiktaş JK için yeni bir kampanya hazırladı. Türkiye GSM sektöründe bir “ilk” olan Vodafone KaraKartal programı kapsamında geliştirilen ve 14-19 Mart tarihlerinde geçerli olacak Vodafone KaraKartal 1903 Kampanyası ile Beşiktaşlı abonelere mobil internet hediye edilecek. 

Kampanya kapsamında, 14-18 Mart tarihleri arasında Vodafone KaraKartal’a yeni üye olan abonelere 19 Mart’ta 3 gün geçerli 250 MB mobil internet hediye edilirken, mevcut üyelere de daha önce kazandıkları faydalara ek olarak 19 Mart gününde geçerli olacak 100 MB internet hediye edilecek

13 Mart 2015 – Beşiktaş JK ile Türk spor tarihinin enbüyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone Türkiye, Kasım 2014’te tanıttığı ve alanında bir ‘ilk’ olanVodafone KaraKartal programı ile Beşiktaşlı abonelere özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Beşiktaş JK’nın 112’nci yaşının kutlanacağı 19 Mart (19.03) için geliştirilen Vodafone KaraKartal 1903 Kampanyası ile Beşiktaşlı taraftarlara bu anlamlı günde coşkularını internetten rahatça paylaşabilmeleri için  mobil internet hediye edilecek.

 

 

Kampanyaya göre, 14-18 Mart arasında Vodafone KaraKartal programına yeni üye olan aboneler 19 Mart’ta 3 gün geçerli 250 MB mobil internet hediyesinden faydalanabilecek. Diğer yandan, mevcut Vodafone Karakartal abonelerine de daha önce kazandıkları faydalara ek olarak 19 Mart’ta bir gün geçerli 100 MB mobil internet hediye edilecek.

 

 

Vodafone KaraKartal ile herkes kazanıyor

 

 

 

Vodafone KaraKartal, Beşiktaşlı abonelere, tarifeye ek aylık bir ücretle hem takımlarına destek olma, hem de çeşitli ayrıcalıklardan yararlanma fırsatı sunuyor. Vodafone’un zengin tarife dünyasından kendilerine en uygun tarifeyi seçebilen Beşiktaşlı taraftarlar, Vodafone KaraKartal programı kapsamında aylık ek 1TL, 3TL ve 5TL’lik destek paketlerinden birini tercih ederek takımlarına destek olurken, Beşiktaş’la ilgili zengin deneyimler ve ek iletişim faydaları kazanma şansına sahip oluyorlar. Aboneler seçtikleri paket tipine göre maç günleri 100 dakika, 100 SMS ve 100 MB gibi iletişim faydaları kazanırken; imzalı forma, imzalı futbol topu, antrenman ziyareti, takımla fotoğraf, maç bileti, yurtdışı maçlarına takımla birlikte seyahat etme şansı, takım ve teknik direktörle yemek gibi iletişim dışı fırsatlardan da yararlanabiliyor. Vodafone KaraKartal’a hem Beşiktaşlı taraftarlar, hem de halihazırda Vodafone abonesi olan tüm bireysel ve kurumsal hatlı müşteriler üye olabiliyor.

 

 

 

Vodafone KaraKartal’lılar bugüne kadar takım uçağıyla Liverpool’a uçup Liverpool-BJK maçını yerinde izleme, Nevzat Demir Tesisleri’nde futbolcularla bir araya gelip antrenmanı izleme ve takımla öğle yemeği yeme gibi ayrıcalıklardan yararlandı.

 

 

📆 13 Mart 2015 Cuma 14:24   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR