MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Teknoloji » Amerikan futbolu
Amerikan futbolu


Amerikan futbolu, ülkemizde pek bilinmeyen bir oyun. Ancak oyun özellikle Amerika ve Kanada’da belki tüm dünyada en popüler spor olan futbol adıyla biliniyor ve oldukça geniş bir izleyici kitlesi var. Ülkemizde özellikle üniversite öğrencileri arasında da her geçen gün yaygınlaşmaya başlayan Amerikan futbolunun 2005 yılından bu yana bir ligi dahi bulunuyor. Yavaş yavaş popülaritesi artan Amerikan futbolunu bilgisayar başında oynamak isterseniz hoyunlar.com sitesinde uygun flash oyunu çözümü bulabilirsiniz.

Amerikan futbolunu elle, ayakla ve elips bir top ile oynuyorsunuz. Hücum, defans gibi işler için 2 farklı takımınız, bir de özel oyunlar için üçüncü takımınızı bulundurarak oyunu sürdürebiliyorsunuz. Karmaşık yapısı ve biraz da güce dayalı spor gibi görünse de Amerikan futbolu hayli çekişmeli bir oyun olarak öne çıkmaya başlayan takım oyunları içinde yer alıyor. Amerikan futbolu oyunları, hoyunlar.com üzerinde gayet iyi kategorize edilerek farklı heyecanlar yaşayabilmeniz için oyun seçenekleri editörler tarafından yerleştirilmiş durumda. Oyun seçenekleri içerisinde ister takım kurup turnuva yapıyorsunuz, isterseniz güce dayalı oyun heyecanı yaşayabiliyorsunuz. Oyunu oynarken Amerikan futbolu hakkında çarpıcı bilgileri de öğrenmeye başlıyorsunuz.

Süper Amerikan Futbolu Oyun Açıklaması : Süper bir amerikan futbolu oynamaya ne dersin? Öyleyse takımını ve rakip takımı seçerek play game butonuna tıkla ve oynamaya başla. 3 futbolcuyu kontrol ederek rakiplerine yakalanmadan onların bölgesine git ve topu bırak. Bölgelerine gidene kadar hiç durma, yoksa seni yakalarlar ve puan kazanamazsın. Verilen süre içerisinde mümkün olduğu kadar puan kazanarak diğer seviyelere geçebilirsin. En yeni Amerikan futbol oyunları sitemizde sizleri bekliyor, hoyunlar ekibi iyi oyunlar diler.

Yeni Amerikan Futbolu Oyun Açıklaması : Son zamanlarda ülkemizde de oynanmaya başlayan amerikan futboluna özel hazırlanmış minik bir oyun. Oyunda amerikan futbolcuları ile birlikte antrenman yapacaksın, antrenmanda yapman gereken topu fırlatacağın hızı ayarlamak ve diğer futbolcuların taşıdığı deliklerden geçirmektir, iyi bir atış yapabilmek için hızı iyi ayarlaman gerekiyor, oyuna başlayabilmek için play butonuna tık yapabilirsin. Mutlu günler.

Zorlu Amerikan Futbolu Oyun Açıklaması : Zorlu Amerikan futbol oyunu oynamaya hazır mısın? Engelleri aşarak topu hedefine ulaştırmayı dene. Topu hedefine ulaştırmaya çalışırken rakiplerine yakalanmamaya dikkat et et. Önüne engel çıkarsa üzerinden atlayabilirsin ya da yanından geçebilirsin. Oyun yüklenince, starta ve continue ile oynamaya başla. Eğlenceli spor oyunları sitemizde seni bekliyor.

Oyunlar içerisinde spor oyunları her zaman çocukların ve sporseverlerin ilgi alanı olmuştur. Özellikle oyun oynarken spor hakkında bilinmeyen, merak edilen şeylere de yanıt bulabileceğiniz oyunlar oynarken de bilgi sahibi olunmasında yardımcı olacaktır. Hoyunlar ekibi tarafından hazırlanan Amerikan futbolu gibi oyunlarında bulunduğu spor oyunları kategorisi eğlenirken bilgi sahibi olabileceğiniz oyun seçeneklerini kendi içerisinde tutuyor.

📆 27 Eylül 2014 Cumartesi 21:43   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR