MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Goody’den dostluk çağrısı
Goody’den dostluk çağrısı


Sahipsiz hayvanlara destek olmak adına şimdiye kadar onlarca ton mama bağışında bulunan Goody kedi – köpek mamaları, Migros işbirliğiyle yeni bir proje başlatıyor.

 

Sokaklarda yaşan kedilerin lezzetli ve besleyici gıda ile beslenmesini hedefleyen Dostluk Maması Projesi’ni başlatan Goody, proje kapsamında çıkarttığı öğünlük “Dostluk Maması”nı 25 Eylül tarihinden itibaren sadece Migroslarda 1 TL’den satışa sunuyor. Üstelik 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla bir paket Dostluk Maması alan herkese 1 paket de Goody’den hediye…

 

 

 

Evcilleri dostu, evsizleri sorumluluğu olarak gören Goody Kedi – Köpek Mamaları, sokaklardaki sahipsiz dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için yeni bir proje başlatıyor. Dört dörtlük içeriğiyle “komple gıda” olma özelliğine sahip Goody, sokaklarda yaşayan kedilere özel “Dostluk Maması’nı” hayvan severlerle buluşturuyor.

 

 

Sokak kedilerinin sağlıklı beslenmesi için Migros işbirliğiyle düzenlenen “Dostluk Maması Kampanyası” kapsamında hazırlanan öğünlük 100 gr. mama paketleri 25 Eylül, Perşembe gününden itibaren sadece 1 TL’den satışa sunulacak. Sokaklardaki kedileri sağlıklı beslemek artık öğünlük Dostluk Maması ile çok kolay. Ayrıca Dostluk Maması bütün Migros’larda kasa önünde satılacağından herkes bu ürüne kolaylıkla ulaşabilecek. .

 

 

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında 1 TL’lik “Goody Dostluk Maması” alan herkese 8 Ekim tarihine kadar bir paket Dostluk Maması da Goody tarafından hediye edilecek.

 

Şimdiye kadar yaptığı projelerle sahipsiz hayvanların yaşam kalitesini artırmak için çalışmalar yürüten Goody, bu projesiyle sokak kedilerinin lezzetli olduğu kadar besleyici olan bir gıda ile beslenmesini amaçlıyor. Proje kapsamında hayvan severlerin sokak hayvanlarını, hayvan metabolizmasına uygun olmayan ev yemeği artığıyla değil, rahatlıkla erişebilecekleri ve onların sağlığını tehlikeye atmayan mamalarla beslemesi hedefleniyor.

 

 

Farklı projeler kapsamında hem sahipsiz sokak hayvanlarına hem de barınaklarda konaklayan kedi ve köpeklere onlarca ton mama yardımında bulunan Goody, Haçiko Derneği ve HAYTAP’ın da düzenli destekçisi.

 

Engelli hayvanların yaşamımızın bir parçası olduğunu vurgulamak ve bu konuda toplum bilinci yaratmak üzere başlatılan “Farkında mısın?” projesinin de ana sponsoru olan Goody, sadece Türkiye’de değil KKTC’deki barınaklara da önemli ölçüde mama desteği sağlıyor.

 

 

2012 yılında Goody Çocuk Tiyatrosu’nu kuran marka ayrıca “Bir Dostluk Hikâyesi” adlı müzikli çocuk oyunuyla şimdiye kadar 20 binden fazla ilköğretim öğrencisine sahipsiz hayvanlara destek olmanın önemini anlattı.

 

 

Evcilleri dostu, evsizleri sorumluluğu olarak gören Goody ile markanın sahibi Tropikal Pet hakkında detaylı bilgi için; www.tropikalpet.com.tr, www.goody.com.tr ve www.facebook.com/Goodymama adresleri ziyaret edilebilir.

📆 26 Eylül 2014 Cuma 11:52   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR