MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Etkinlikler, Flaş, Toplum » Ataşehir Belediyesi’nde “Kurumsal Kimlik” eğitimleri
Ataşehir Belediyesi’nde “Kurumsal Kimlik” eğitimleri


Ataşehir Belediyesi’nde “Kurumsal Kimlik ve İletişim” konulu eğitimler gerçekleştirildi. Bir hafta süresince mesai saatinin bitiminin ardından gerçekleştirilen eğitimler alanlarında uzman öğretim üyelerince verildi.

İlk gününe Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile başkan yardımcılarının da  katıldığı  eğitimler belediyenin tüm birimlerinde çalışanları kapsadı. Birim müdürleri, şefler ve şef yardımcıları ile görev tanımlarına göre tüm personeli kapsayan eğitimler  dönem dönem devam edecek.

 Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman, Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy ve Samandıra’dan ayrılan mahallelerden kurulan Ataşehir Belediyesi personelinin bu belediyelerden gelen personelden oluştuğuna dikkat çekti ve eğitim programlarının, “personelde kurumsal bir bilinç oluşturmak ve hizmet eden ile hizmet alan arasındaki iletişimi geliştirmek için düzenlendiğini” açıkladı. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman,  Hizmet içi eğitimlerin dönem dönem devam edeceğini belirterek,   “Ataşehir Belediyesi olarak bir kurumsal kültür oluşturmaya çalışıyoruz. Ayrıca çağdaş belediyecilik anlayışı içerisinde teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak Ataşehirlilere hizmet vermek için eğitimlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Galeri
📆 20 Şubat 2010 Cumartesi 10:16   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR