MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Atatürk, Büyükşehir, Flaş, Kültür-Sanat, Toplum » Çağdaş Atatürk Fotoğrafları Sergisi
Çağdaş Atatürk Fotoğrafları Sergisi


Çağdaş Atatürk Fotoğrafları Sergisi

Optimum Outlet İstanbul’da

 

Optimum Outlet İstanbul, Cumhuriyet Bayramı’nı “Çağdaş Atatürk Fotoğrafları Sergisi” ve “Hanri Benazus ile Cemile Sevgi Tanrısever İmza Günleri” etkinlikleriyle kutlayacak.

 

Optimum Outlet İstanbul 26 Ekim günü başlayacak ve 3 Kasım’a kadar sürecek etkinlikler kapsamında, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Atatürk’ün 100’e yakın fotoğrafını ziyaretçileriyle buluşturacak.  Sergide yer alacak fotoğraflar, 5000’e yakın fotoğrafla Türkiye’nin en büyük Atatürk Fotoğrafları koleksiyonuna sahip olan Hanri Benazus ve eşi Sevgi Tanrısever’in arşivinden seçilmiş bulunuyor.

 

Atatürk’le tanışıp görüşme onuruna sahip ve hala yaşayan iki insandan biri olan Hanri Benazus, etkinlik sırasında eşi Sevgi Tanrısever ile kitaplarını da Optimum ziyaretçileri için imzalayacak. Cumhuriyet coşkusunu Optimum’da yaşamak isteyenlerle sohbet de edecek olan Benazus, Atatürk ile ilgili anılarını da paylaşacak. Kutlamalar süresince her gün saat 10.00 – 22.00 arasında gerçekleştirilecek imza ve sohbetlere tüm vatandaşlar davetli.

 

📆 22 Ekim 2013 Salı 15:57   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR