MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum, Uyarılar » Teknik Yapı, Bayramı 30 Güne Uzattı!
Teknik Yapı, Bayramı 30 Güne Uzattı!


Teknik Yapı Tuzla’daki Evora İstanbul projesinde eylül ortasında gerçekleşecek fiyat artışından hemen önce uygun vade ve faiz seçenekleri sunuyor. Tuzla’daki Evora İstanbul projesinde zamsız fiyat kampanya süresini bir ay olarak belirleyen Teknik Yapı, Kartal’daki Deluxia Dragos projesinde ise 72 ay sıfır faiz fırsatı sunuyor.

Evora İstanbul’da fiyat artışı öncesi kampanya

Müşterileri ile birlikte kazanma misyonu çerçevesinde hareket eden Teknik Yapı, Tuzla’daki 5 bin dairelik Evora İstanbul’da fiyat artışı yapmadan önce fırsat kampanyası düzenledi. Teknik Yapı’nın Tuzla’da gerçekleştirdiği Evora İstanbul projesindeki daire fiyatları, 30 gün boyunca sabitlendi.  Ramazan bayramı ile başlayan ve 16 Eylül 2012 tarihinde kadar sürecek kampanya boyunca, Evora İstanbul projesindeki tüm daireler dairelerde yüzde 1 ve yüzde 25 peşinat ile 120 aya kadar değişen vade seçeneği zamsız fiyatlar uygulanacak.

 

Deluxia Dragos’ta 6 yıla sıfır faiz

Teknik Yapı Maltepe Dragos’ta başladığı 500 konutluk Deluxia Dragos projesindeki kampanyasında ise 72 ay sıfır faiz avantajı sunuyor. Kadıköy-Kartal metrosunun açılmasıyla birlikte prim potansiyelinde hızlı bir hareketlenme beklenen projedeki kredi faiz oranı yüzde sıfıra indirildi. Kampanya kapsamında, peşinat da sıfır olarak belirlendi. Kampanya kapsamında Teknik Yapı’nın finanse ettiği kısım dahilinde, sıfır faiz ve sıfır peşinat kullanmak isteyenler için ilk ödeme 12 ay sonraya ötelenebiliyor.

Hedefine uygun kampanyalar

Evora İstanbul ve Deluxia Dragos projelerinde gerçekleştirilen kampanyaların müşteri talebine uygun olduğu satışlarla teyit edildi. Son altı ayda Evora İstanbul projesinde gerçekleştirilen satışlar, hasılat paylaşımı modeliyle gerçekleştirilen projeler arasındaki Evora İstanbul’u hep zirveye taşıdı. Tatil ve ramazanın çakıştığı yaz sezonunda bile Evora İstanbul projesi, rakiplerinin hepsini geride bıraktı. Satışlardaki istikrarın sırrını müşteriye uygun kampanyaya bağlayan Teknik Yapı

Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım “Düzenlediğimiz kampanyalarda uygun ödeme koşullarını baz alıyoruz. Kira öder gibi daire sahibi olunması için her alternatifi masaya yatırıyoruz. Fiyat indirimini kampanyamızda pek kullanmıyoruz. Çünkü proje ilk satışa çıkarken belirlenen fiyat müşteri güveni açısından çok büyük önem arz ediyor.  Doğru fiyat tespit ettiğimiz için bugüne kadar hiçbir projemizde fiyat indirimi yapmadık. Hatta Evora İstanbul’da eylül ortasında yüzde 7-8 oranında fiyat artışı yapacağız” açıklamasını yaptı.

Evora İstanbul projesindeki fiyatların 81 bin 500 liradan başladığı bilgisini veren Umut Durbakayım, Deluxia Dragos projesindeki başlangıç fiyatının ise 149 bin 600 lira olduğunu belirtti.

Galeri
📆 25 Ağustos 2012 Cumartesi 16:13   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR