MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Genel, Manşet, Toplum » Teknik Yapı, Orman Ve Deniz Manzaralı Teraslı 28 Daireyi İndirimli Satıyor!
Teknik Yapı, Orman Ve Deniz Manzaralı Teraslı 28 Daireyi İndirimli Satıyor!


TÜRK inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Teknik Yapı, farklı projelerinde çok özel konuma, orman ve deniz manzarasına sahip teraslı 28 daire için özel bir kampanya düzenliyor. ‘Bir daireden daha fazlasını isteyenler’ için bu çok seçkin dairelere özel kampanya başlattıklarını söyleyen Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım “Yaz mevsiminde güneşin ve akşam serinliğinin keyfini çıkarmak isteyenlere ‘Teraslı Daire’ fırsatını yüzde 12 indirimle sunuyoruz.

Arsa sıkıntısı nedeniyle Fransız balkon tarzının yaygınlaştığı günümüzde teraslı daireler kıymete bindi. Bu nedenle, sınırlı sayıdaki terasa sahip dairelere sahip olmak imtiyaz gibi görünüyor. Teknik Yapı olarak biz de, bu imtiyazlı daireleri uygun fiyatla satışa çıkardık” dedi.

 

244.000 TL’den başlıyor

Teknik Yapı’nın, Uprise Elite, Uptwins, Upcity Flats ve Deluxia Palace projelerinde yer alan 28 teraslı daireyi 244.400 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunduklarını belirten Umut Durbakayım “Kampanyamızın adı ‘Yaza Merhaba’ kampanyası. Satışa çıkan tüm teraslı dairelerde, 24,36 ile112,14 metrekarearasında değişen özel teraslar yer alıyor. Oturuma hazır olarak satışa sunuyoruz. Peşin veya banka kredili ödeme seçeneklerimiz var” diyerek şöyle konuştu: “Kampanya kapsamında Uprise Elite projesinde yer alan 14 adet teraslı dairenin 11 adedi 4+1 ve 5+1 tipi, 3 adedi ise 2+1 tipinden oluşuyor. Brüt metrekare aralıkları 167,45 ile 358,24 arasında değişen Teraslı Dairelerin fiyatları da 666.424 liradan başlıyor. Tamamen deniz ve orman manzarasına sahip Teraslı Dairelerin arasında, mobilyalı ve baştan aşağı dekore edilmiş çok özel iki daire de bulunuyor.”

Aydos Ormanı’na terastan bakış

Uğur Mumcu’da yükselen Upcity Flats projesinde ise 10 adet Teraslı Daire, kampanya kapsamında satışa sunuldu. Büyüklüğü92,14 metrekareolan Upcity Flats Teraslı Dairelerin fiyatları ise 244.400 ile 282.000 lira arasında değişiyor. Aydos ormanlarının yeşil dokusuyla iç içe olan dairelerde40 metrekareteras yer alıyor. Proje kapsamında gerçekleştirilen ve bölgedeki en büyük açık çarşı, ihtiyaç duyulan gereksinimleri uzağa gitmeden ayağınıza getiriyor.

Kampanya dahilinde ayrıca Uptwins projesinde yer alan 2 adet 2+1 Teraslı daire ile Deluxia Palace projesinde yer alan 1 adet 4+1 teraslı daire bulunuyor. Tavandan tabana geniş pencerelerinden deniz manzarasına sahip dairelerin24,36 metrekareözel terasları, şehir manzarasını ayaklarınıza getiriyor.

 

Galeri
📆 21 Haziran 2012 Perşembe 09:59   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR