MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Yazarlar » Belkıs, Yağmur şimdi yağacak tanıtım kokteyli
Nazan Şara Şatana
Belkıs, Yağmur şimdi yağacak tanıtım kokteyli


Belkıs-Yağmur Şimdi yağacak kitabının tanıtım kokteyli yazar ve sanatçının dostlarının buluştuğu çok güzel bir gece oldu.

Türk Halk Müziğinin kıymetli seslerinin de katıldığı geceye medya büyük ilgi gösterdi.

Yapılan basın toplantısına, Belkıs Akkale, Nazan Şara Şatana ve Kâinat Yayınları Sahibi Taner Çakıl katıldı. Basın açıklamasında;

Belkıs Akkale’nin “Bütün ısrarlara rağmen hala hayatımın anlatmadığım yüzde yirmi kısmı bende saklı sözü” salondakileri kahkahaya boğdu. Nazan Şara Şatana’nın kitabın neden yazdığını, geçmişten gelen sağlam dostluklarını anlatması, yayınevi sahibi Taner Çakıl’ın, neden kitabı bastıklarını ve yazar ve sanatçı ile ilgili yaptığı esprili açıklamalar ve güzel sözler geceye renk kattı.

İzzet Altınmeşe’nin, Nazan Şara Şatana ile ilgili yıllar önce yaşadıkları bir anıyı anlattıktan sonra salon alkıştan kırıldı.

Oldukça neşeli geçen geceye özellikle Türk Halk Müziği sanatçıları büyük ilgi gösterdiler.

Geceye katılan misafirler, kitaplarına hem yazara hem de sanatçıya imzalatma şansını yakaladılar.

Bol- bol resimlerin çekildiği gecede, resmiyetten uzak, çok sıcak ve samimi ve oldukça kaliteli beklenilenin aksine çok eğlenceli ve sıra dışı bir kitap tanıtım kokteyli olduğu tüm katılımcıların ortak fikriydi.

Gecenin sorunsuz istenilenin üstünde bir keyifle geçmesini sağlayan, geceyi organize eden THE JOKER firması, ev sahipliğini yapan Ramada Plaza İstanbul oteli ekibinin ortak çalışması neticesinde misafirler gecenin tadını çıkardılar.

Gecenin fon müzikleri bizzat Ahmet Koç tarafından özel hazırlanan:

“Yedi Karanfil”

Albümünden sunuldu. Ünlü sanatçıların, basın danışmanı ve menajeri olan Atakan Metin ve asistanı Tuğçe Keloğlu geceye emekleri ile destek verdiler.

Gecenin bitiminde Nazan Şara Şatana:

“Sonbaharda ekranlarda Belkıs Hanımla birlikte sizlere çok başka bir sürprizimiz olabilir. Türkiye çok şaşıracağı bir Belkıs Akkale ile karşılaşabilir. Onu Türkü Dünyasının haricinde başka bir platform da görmeye hazır olun. Birlikte bir projeye çok yakında imza atacağız. O zamana kadar sevgiyle kalın” dedi.

 

Elif Taşkın Karakaya

 

📆 30 Nisan 2011 Cumartesi 11:07   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Belkıs, Yağmur şimdi yağacak tanıtım kokteyli” için bir cevap

  1. tuğba dedi ki:

    Geceye katılma şansı olanlardan biri olarak tek kelime ile süper bir gece idi.
    kitabımı Sn. Nazan hanım ve Sn. Belkıs Akkaleye imzalatan şanslı kişilerden biri olaraak Nazan Hanıma yolunuz açık başarılarınız daaim olsun dileklerimi sunuyorum. Asıl süprizi 29 Nisan da Gülben Ergen’in programında kitabın tanıtımı sırasında yaptılar.Nazan Hanımdan muhteşem bir dizi film projessi geliyor süper merakla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR