SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İstanbul’da kayıp! Müge Anlı Ayhan Eroğlu arıyor! 64 yaşındaki Ayhan Eroğlu aranıyor!

Yayınlanma:
ABONE OL

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son dakika Ayhan Eroğlu aranıyor. Ayhan Eroğlu kim kaçırdı? Ayhan Erdoğlu’na ne oldu?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günün son saatlerinde Ayhan Eroğlu kayıbı dikkat çekti. 64 yaşında olan Ayhan Eroğlu, yıllar önce sattığı ev nedeniyle kaçırıldığı iddia ediliyor.

Pazar günü Avcılar’da kaçırıldı!

Pazar günü atölyeden kaçırılan Ayhan Eroğlu, kaçırılmadan 1.5 saat önce amca oğlu dövülüyor. Mahmut Güzel tarafından dövülen amca oğlu Eroğlu, Avcılar’da Atölyeden kaçırılıyor.

Ayhan Eroğlu’ndan 3 gündür haber yok!

Ev meselesi yüzünden kaçırıldığını iddia eden oğlu ve kızı babasını her yerde arıyor. Toplam 3 kişinin kaçırdığı Ayhan Eroğlu’nu Güzel ailesi mi kaçırdı? Şehmuz Güzel ve Emrah Güzel isimli kişiler tarafından Ayhan Eroğlu öldü mü yaşıyor mu da merak ediliyor.

Metrobüsle son dakika Müge Anlı programına katılan oğul Eroğlu ve kız Eroğlu, babasının bulunması için yardım istiyor. Ayhan Eroğlu kaçırılmadan önce de savcılığa şikayette bulunduğu öğrenildi.

İstanbul’da kayığ olan Ayhan Eroğlu Müge Anlı bulabilecek mi merak ediliyor.

Şehmuz Güzel telefonla bağlandı!

Murat Eroğlu isimli amca tarafından olayların planlandığı ifade eden Şehmuz güzel konularla alakalı olmadığını ifade etti. Ancak Emrah Güzel’in arabasında, 41 plakalı bir arabda Ahmet Eroğlu’nun görüldüğü ifade ediliyor.

İlgili Haberler

Eğlence
15 Ocak 2024
Bu Müzikal bir başka “Bir Evlilik Müzikali”

“Bir Evlilik Müzikali”nin prömiyerinde seyirci ile buluşma tarihi 2022. İki yaşına basmış bir oyundan bahsediyoruz. Hala ilk günkü heyecanı ve güncelliği sürüyor mu sizin için?   Aslında bu soruya en dürüst cevabım, koruduğunu zannediyor olur. Daha açık konuşmak gerekirse, oyunu ben yazdığım için sürekli güncelleme yapabiliyorum. Eskiyen, işlemeyen, çürüyen yerlerini atıp, yeni espriler, yeni durum […]

Basında Kadıköy
30 Aralık 2023
İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nin “Yeni Yıl Konserleri” Başladı

İDOB; Orkestra, koro ve solist sanatçılarının sahnede olduğu konserde; dünya opera repertuvarının sevilen opera, operetlerinden bölümler ve yine sevilen marşlar, polkalar seslendirildi… Rossini’nin ‘Guillaume Tell’, La Cenerentola(Külkedisi), Il Barbiere di Siviglia (Sevil Berberi); Bizet’nin Les Pêcheurs de Perles (İnci Avcısı); Dvořák’ın Rusalka; Donizetti’nin La Fille du Régiment (Alayın Kızı); Lehár’ın Die Lustige Witwe (Şen Dul), […]

Büyükşehir
11 Aralık 2023
İbrahim Erkal’ın anısına AKM’de “Hürmet” konseri

Kültür Bakanlığı ve Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğünün düzenlediği “Vefa Konserleri” kapsamında bu yılda Erzurumlu sanatçı İbrahim Erkal yapılan konserle yad edildi. Ulus Müzik’le ortaklaşa düzenlenen konserde sanatçının saygı albüm serisi “Hürmet” de tanıtıldı. Etkinlikte, sanatçının iki yılı aşkın bir süredir üzerinde çalışılan saygı albüm serisi de dinleyenlerle buluştu. Konserde, Alişan, Aydilge, Ceylan, Doğuş, Eda Baba, […]

Basında Kadıköy
28 Kasım 2023
Uçmak “Hezarfen Ahmed Çelebi” Mecidiyeköy Büyük Sahnede

Bence Katil Öldürdü Üsküdar Tekel Sahnesinde Bence Katil Öldürdü bu hafta Üsküdar Tekel Sahnesinde izleyici ile buluşuyor. Kurtcebe Turgul’un yazdığı ve Gökhan Kocaoğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği oyunda; dekor tasarımı Aytuğ Dereli’ye, kostüm tasarımı Burcu Melek Bozan, ışık tasarımı ise İ. Önder Arık’a ait. Süleyman Atanısev, Fazıl Aksakal, Ayça Güngör Aşık, Rojhat Özsoy, Cem Cücenoğlu ile Nimet […]