MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Toplum » Karaman :’’İsrail’in Yaptığı En Büyük İnsanlık Suçudur’’
Karaman :’’İsrail’in Yaptığı En Büyük İnsanlık Suçudur’’


Gençlik Geliyor Mail Grup Kurucusu Ömer Faruk Karaman  İsrail’in İHH gemilerine yaptığı saldırı hakkında bir açıklama yaptı.

Karaman konuşmasında şunlara değindi;

“İHH tarafından gerçekleştirilen bir  organize ile Gazze’deki yardıma muhtaç insanlara gemi konvoyu ile yardım götüren gemiler İsrail’in hain bir saldırısına uğramıştır.

Bu saldırı İsrail’in başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya meydan okuması anlamına gelmektedir. Hiçbir siyasi amaç gütmeksizin 50 farklı ülkeden vatandaşın bulunduğu  sadece yardım amaçlı yola çıkan bu gemilerin İsrail tarafından saldırıya uğraması diğer ülkeleride ayağa kaldırmıştır.

Bu noktada Hükümetimize düşen Tüm uluslararası kuruluşları harekete geçirmek ve İsrail büyükelçimizi geri çekmektir. Bundan sonraki aşamalar verilecek tepkilere göre olmalıdır.

Şu an 16 şehitten bahsedilmektedir. Ülkemizin ve İslam aleminin üzerine düşeni en kısa zamanda yapmalıdır .Gençlik Geliyor Mail Grubu  olarak İsrail’in bu eylemini şiddetle ve nefretle kınıyoruz.”

Karaman; “Gerek ulusal gerek yerel medyalarında bu konuda duyarlı olması ve haklının yanında yer alarak bu olayı gündemlerinden düşürmemeleri gerekmektedir. Bu bağlamda tüm medya kuruluşlarına bu konuyu ciddiyetle takip etmeleri gerektiğini deklare ediyoruz.” Diyerek açıklamasını sonlandırdı.

📆 31 Mayıs 2010 Pazartesi 10:58   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR