MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Manşet, Spor, Toplum » YAŞAMIN GİZLİ İKSİRİ: BİNİCİLİK SPORU
YAŞAMIN GİZLİ İKSİRİ: BİNİCİLİK SPORU


Kastamonu’da saklı bir cennet, Tatil ve Yaşam Kasabası İksir Resort Town sizleri, binicilik merkezinde yepyeni bir hayat deneyimi ile tanıştırmaya davet ediyor.
Kastamonu Daday’da bulunan İksir Resort Town, yeşilin her tonuyla bezenmiş Ballıdağ’ın eteklerinde konaklama, spa, hobi bahçeciliği ve doğa aktivitelerinin yanı sıra profesyonel biniciliğe yönelik her tür çözümü bünyesinde barındıran bir binicilik merkezine de sahip.

 

İksir Resort Town Daday Binicilik Tesisleri’nde binicilere ve binici adaylarına her türlü iklim koşullarında, amaca uygun atlar ve antrenörler ile verilebilen eğitim; binicilik sporunu tanımanız, sevmeniz ve bir yaşam biçimine dönüştürmenize olanak sağlıyor.

 

1200 m2 kapalı, 1750 m2 açık manejlerde profesyonel eğiticiler eşliğinde Bulgar, İngiliz ve Arap atlarıyla düz koşu, konkurhipik, dresaj ve lonj eğitimi alabilir, doğanın içinde vakit geçirirken hem yeni bir spor deneyimi elde edebilir hem de şehirden uzaklaşmanın keyfine varabilirsiniz.

 

Binicilik sporunun dünyada bir hayvanla birebir iletişim kurularak yapılan tek spor olduğunu biliyor musunuz?
binicilik-sporuu
Özellikle çocukların bedensel ve ruhsal gelişimine katkı sağlayan biniciliğe, 4 yaşından itibaren her yaşta başlanabiliyor. Çocukların geleceğe sağlıklı bireyler olarak hazırlanmasında ve iletişim fonksiyonlarını geliştirmesinde büyük katkısı olan binicilik sporu ile tanışmanız. için İksir Resort Town sizleri bekliyor.

 

Yaklaşan bahar mevsiminde, doğa tutkunları için her mevsim sadece atlar ile ulaşılabilecek Daday’ın gizli kalmış bölgelerine ve göletlere düzenlenen safariler hayat boyu unutulmayacak anılarınız içerisinde yer alacak. Safari ve özel gezintilerden sonra, Daday’ı sarmalayan Göktepe ve Ceviztepe’nin panoramik seyrinin keyfini Horse Bistro’da çıkarabilirsiniz.

Galeri
Etiketler:
📆 05 Şubat 2015 Perşembe 10:45   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR