MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Magazin, Manşet, Toplum » BİNBİR SURAT ORÇUN KAPTAN… İLK KEZ KÖTÜ ADAMI OYNADI!
BİNBİR SURAT ORÇUN KAPTAN… İLK KEZ KÖTÜ ADAMI OYNADI!


Yönetmenliğini Ozan Uzunoğlu’nun yaptığı başrolleri İsmail Hacıoğlu, Ferhat Gündoğdu, Özlem Tekin, Ayfer Dönmez ve Orçun Kaptan’ın paylaştığı ‘Sonsuz Bir Aşk’ 13 Şubat 2015 Cuma günü izleyiciyle buluşacak.

 

Bugüne kadar çok sayıda filmde ve dizide başarılı komedi yeteneği ile izleyicileri güldüren Orçun Kaptan, ‘Sonsuz Bir Aşk’ sinema filminde sürpriz yapıyor ve ilk kez kötü bir karakteri canlandırıyor. Usta sanatçı canlandırdığı karakter ile ilgili olarak “Bu kadar yıllık oyunculuk hayatımda ilk defa kötü adamı oynadım. Benim için çok farklı bir deneyim oldu.

 

Rüstem, filmin en sürpriz karakterlerinden bir tanesi. Kız kardeşiyle birlikte üzüm bağlarında çalışarak geçimini sağlayan, doğulu biri. Her ne kadar kötü bir karakter olsa da esasında Rüstem’in vermek istediği mesaj, ‘hiç kimse anasının karnından kötü olarak doğmaz, kötü olmasının bir sebebi olmalı’ diye düşünüyorum…” dedi.

 

Filmin konusu:
Başrolünde İsmail Hacıoğlu’nun yer aldığı “Sonsuz” filminin devam filmi niteliğinde olan yapıtta içten bir dostluk hikayesine tanık oluyoruz. Kanser hastalığına yakalanan Volkan ve Serhan’ın hayatına bu kez Özlem isimli bir yolcu konuk oluyor. Birlikte çıktıkları yolculukta ise yaşamaya duydukları sevgiyle kaderlerine bir kez daha meydan okuyorlar.

📆 05 Şubat 2015 Perşembe 10:38   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR