MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Tanıtımı
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Tanıtımı


Eğitim alanında gönüllülük esasına bağlı olarak çalışmalarını yürüten Vakfımız, 1995 yılından bu yana ; Türkiye’ nin çeşitli il ve ilçelerinde 6 – 16 yaş grubu çocuklarımızın kişisel gelişimlerine destek olmak ve temel eğitime katkıda bulunmak amacıyla ; eğitim programları ve çeşitli projeler oluşturmakta , yerel gönüllüler ve kamu desteği ile bu projeleri Türkiye çapında hayata geçirmektedir.

 

 
Vakfımızın faaliyetleri arasında yer alan Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi çalışmamıza 2014-2015 eğitim öğretim yılından itibaren İstanbul Maltepe ilçesi Mürüvvet Hanım İlkokulu’nda etkinliklerine başlayacaktır.

 

 

Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi okul öğrencilerine Kişisel Gelişim – Toplumsal Değerler, Sanat , Dil , İletişim ve Zihinsel –Düşünsel alanlarında eğitim vermek , çocuklarda özgüven, değerlilik, kendini ifade edebilme, yaratıcılık ve empati gibi duygu ve becerilerin gelişimi için uygun ortam sunmak ve yaratmak, çocukların birer birey olarak değerli olduklarını hissetmelerine yardımcı olmaktır.
Milli Eğitim Bakanlığı’nın oluru ile yapılan bu çalışmamızı gönüllülerimizin destekleri ile sürdürmekteyiz. TEGV Gönüllüsü olmak için aşağıdaki linkten ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
http://www.tegv.org/gonullu-olun

📆 02 Eylül 2014 Salı 13:27   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR