MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Manşet, Toplum » YTÜ’de Sosyal Medya Zirvesi Düzenleniyor
YTÜ’de Sosyal Medya Zirvesi Düzenleniyor


Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ), 7-8 Aralık tarihlerinde Twitter fenomenlerinin de katılacağı Sosyal Medya Zirvesi ’13’e ev sahipliği yapıyor.
Twitter fenomenleri, ajans yöneticileri ve hukuk danışmanları Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Sosyal Medya Zirvesi’nde bir araya geliyor. Yıldız Teknik Üniversitesi; günden güne gelişen teknolojiyle değişen trendlerin, sosyal medyadaki yansımalarını birlikte keşfetmek için İnfoloji Akademi ile birlikte 7-8 Aralık tarihlerinde Sosyal Medya Zirvesi ’13’ü gerçekleştirecek.
Twitter fenomenleri, ajans yöneticileri ve hukuk danışmanlarının bir araya geleceği zirvede sosyal medyada ölçümlemeden stratejilere, insan kaynaklarından sosyal medya etiğine kadar birçok konu ele alınacak. Yıldız SEM onaylı katılım sertifikasının da verileceği konferansın konuşmacıları arasında Prof. Dr. İbrahim Kırcova, Efes Türkiye iletişim Müdürü Emre Topsakaloğlu, 41? 29! Ajans Başkanı Alemşah Öztürk, Twitter’da ‘CeriLevis’ takma adıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Ömür Özdemir gibi isimler yer alıyor.
Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü Oditoryum’da gerçekleştirilecek olan etkinliği takip etmek isteyen katılımcılar, zirve’nin biletlerine Biletix’ten ulaşabilir, ayrıca detaylı bilgi için Facebook/infolojiakademi ya da Twitter/infolojiakademi sayfalarını ziyaret edebilir. İSTANBUL (İHA)

Etiketler: , , ,
📆 12 Kasım 2013 Salı 12:20   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR