MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Belediye, Etkinlikler, Genel, Manşet » Ataşehir belediyesi adli yıl açılışını hukukçularla kutladı
Ataşehir belediyesi adli yıl açılışını hukukçularla kutladı


Ataşehir Belediyesi tarafından 2011-2012 Adli Yılı’nın açılışı nedeniyle düzenlenen kokteylde hukukçular bir araya geldi. Marriott Hotel’de düzenlenen ve ilçedeki tüm hukukçuları buluşturan kokteylin ev sahipliğini Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve eşi Gamze Akkuş İlgezdi yaptı.

 

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, YARSAV Eski Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ile hâkim, savcı ve avukatların katıldığı kokteylin sohbet konusu, hukuk emekçilerinin sorunları ve yeni adli yıl dönemi oldu.

 

Yeni adlı yıl nedeniyle hukukçulara başarılar dileyen Başkan Battal İlgezdi yaptığı konuşmada “Adaletin güçlü olduğu toplumlar güçlü toplumlardır. Gelecek nesillere bırakacağımız en önemli değerlerin başında iyi bir hukuk anlayışı gelmektedir. Adalet sisteminin en iyi şekilde uygulanabilmesi için de hukukçuların mesleki sorunlarının bir an önce çözülmesi gerekmektedir” dedi.

📆 21 Eylül 2011 Çarşamba 14:20   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR