MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş » Erol Kızılelma yeniden Sodev başkanlığında
Erol Kızılelma yeniden Sodev başkanlığında


SODEV (Sosyal Demokrasi Vakfı) 12.02.2011 tarihinde yaptığı 17. Olağan Genel Kurulu’ndan sonra Yönetim Kurulu görev bölümünü tamamladı.

Yapılan seçimler sonucunda; Erol Kızılelma, yeniden SODEV Başkanlığına seçildi. Av. Tülay Ateş Başkan Vekili, Mehmet Tüm Genel Sekreter, Barbaros Dinçer Sayman olarak görevlendirildi. Diğer Yönetim Kurulu üyelikleri ise, Ferihan Karasu, Mehmet Yıldırım, Şükran Erdoğan, Yunus Emre ve Av. Ali Güvenç Kiraz isimlerinden oluştu.

SODEV Yönetim Kurulu, baskıcı bir yönetimin getirdiği sıkıntılar nedeniyle, demokrasi ve özgürlük mücadelesinin yükseleceği bu günlerde, Türkiye’nin gereksinimi olan siyasi hareketin sosyal demokrasi olduğunun bilinciyle göreve başladı.

SODEV’in hem sosyal demokrasinin evrensel ilkelerinin, sosyal devletin toplumumuza tanıtılması, hem sosyal demokrat yorumlar, çözüm önerileri, politikalar üretilmesi yolunda çaba göstereceği gibi, hem de bir sivil toplum kuruluşu olarak insan hakları, demokrasi, barış, çevre gibi konularda işbirliği ve dayanışmayı yükselteceği belirtildi.


📆 18 Şubat 2011 Cuma 17:30   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR