MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Genel, Spor, Toplum » Spor ve eğlence bu şenlikte bir arada
Spor ve eğlence bu şenlikte bir arada


 

Bu yıl 15. si düzenlenecek olan ES Voleybol “Mini Voleybol Şenliği”, birbirinden renkli etkinliklerle 12–13 Şubat 2011 tarihlerinde Küçükyalı Kadir Has Anadolu Lisesi’nde gerçekleşiyor.

Es Voleybol’un çocuklara voleybolu sevdirmek ve daha yaygın bir biçimde oynanmasını sağlamak amacıyla geleneksel olarak düzenlediği “Mini Voleybol Şenliği”, 12–13 Şubat 2011 tarihlerinde gerçekleşiyor. Spor ve eğlenceyi bir arada sunan etkinlikte minik sporcuların, aileleri ve arkadaşlarıyla eğlenceli dakikalar geçirmesi hedefleniyor.

Çocukların sesleri ve renkli aktivitelerle 2 gün boyunca şenlenecek olan Küçükyalı Kadir Has Anadolu Lisesi’nde düzenlenecek olan “Mini Voleybol Şenliği”ne, spor ve ilköğretim okullarından yaklaşık 130 takım ve 1000’e yakın öğrenci katılacak.

Spor ve ilköğretim okullarının yanı sıra, ES Voleybol Okulları’na devam eden öğrencilerinde katılacağı “Mini Voleybol Şenliği” ile öğrenciler yoğun geçen bir çalışma döneminin stresini üzerlerinden atacaklar. Kazanan ve kaybedenin olmadığı ve herkesin madalya alacağı voleybol müsabakalarında mücadele edecek sporcular tüm becerilerini rahat bir şekilde sergileyecekler.

Çocuğunuzun şenlik havasında geçecek müsabakalara katılıp, bir takım olarak paylaşmayı, mücadele etmeyi öğrenmesini istiyorsanız, “Mini Voleybol Şenliği” ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.esvoleybol.com adresinden ulaşabilirsiniz.

ES Voleybol hakkında :

Es Voleybol 2004 yılından bu yana, farklı organizasyon ve finans modeli ile amatör branşlarda faaliyet gösteren kulüplere örnek oluşturmak ve tamamen alt yapı çalışmalarına ve alt yapı antrenörlerine yönelik, yaygın spor yapma ve yaptırma olanağı sağlamaktadır. 16 kişilik antrenör ve 7 kişilik yönetici kadro ile oluşturulan kulüpte bugün, 200 lisanslı bayan ve erkek sporcu ile 250 civarında spor okulu öğrencisi çalışmaktadır.

 

Ayrıntılı bilgi için:  Aslıhan Taştemur – Zübeyde Turgut / Haber Atölyesi / 0216 546 00 90

📆 01 Şubat 2011 Salı 11:33   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR