MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Kültür-Sanat, Toplum » Dadaşlar, Maltepe vakıf binasına destek için toplandı

Dadaşlar, Maltepe vakıf binasına destek için toplandıMaltepe Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakıf yöneticileri, yeni yaptırmakta oldukları vakıf binasının bitirilebilmesi için istişare ve destek toplantısı yaptılar.

Vakıf binasında kahvaltılı yapılan toplantıda vakfın kendi mülkü olarak yapılmakta olan inşaat halindeki binanın bitirilebilmesi için tüm Dadaşların destek olmaları istendi.

Toplantıya ev sahibi olan Maltepe Erzurum vakıf Başkanı Muhammed Orbay, İstanbul B.Belediyesinde Danışmanlık görevi yapmakta olan Ahmet Selamet, Kadıköy Erzurum Vakfı Başkanı Muammer Alemdar, Pendik – Kaynarca Erzurumlular Derneği Başkanı Murat Taşlıçay, Kartal Erzurum Vakfı Başkanı İlhami Özer ve çok sayıda Erzurum’lular iştirak ettiler.

Orbay, üyeler aidatlarını ödemeliler

Maltepe Erzurum vakıf Başkanı Muhammed Orbay üyelerin aidatlarını ödemelerini istedi. Binamızı bir an önce bitirelim, herkes elini taşın altına koysun lütfen.

Taşlıçay’dan 500.00 TL destek

Maltepe Erzurum Vakfının yeni binasına ilk destek Pendik – Kaynarca Derneğinden geldi.

Başkan Taşlıçay inşaatın bir an önce bitirilebilmesi için ilk adımı atarak 500.00 – Tl destekte bulundu. Birlik ve beraberlik temennisinde bulundu.

Selamet, elimizden gelen desteği sağlamalıyız

İstanbul B.Belediyesinde Danışmanlık görevi yapmakta olan Ahmet Selamet, Vakfımız için hepimiz elimizden gelen desteği verelim. Ben Belediye tarafından elimden gelen desteği sağlayacağım. Federasyon çatısı altında toplanılması daha doğru olacaktır. 66 adet sivil toplum kuruluşları her biri ayrı ayrı 12 Mart etkinlikleri yapıyorlar, bu iş böyle olamamalı toplu bir organizasyon yapılmalı” dedi.

 

Alemdar ise sadece akıl verdi ve eleştirdi

Kadıköy Erzurum Vakfı Başkanı Muammer Alemdar, akıl verdi ve kendi haberinin yayınlandığı gazeteyi dağıttırma gayreti içinde oldu. Bu esnada ilginç bir gelişme yaşandı. Muammer Alemdar’ın dağıttığı gazeteye bazı Dadaşlar tepki göstererek gazeteyi ve sahibini protesto ettiler. Protestonun sebebi ise bahsi geçen gazete, Erzurum’lu olan Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin aleyhinde olumsuz haberler yapması. Ortamın bir anda gerilmesi Muammer Alemdar’ı da sıkıntıda bıraktı.

📆 30 Aralık 2010 Perşembe 18:18   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR