MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Bostancı, Flaş, Genel, Manşet, Toplum » Üst Bostancı ‘da Miralay Tevfik Bey sokağa tedbir alın lütfen!..
Üst Bostancı ‘da Miralay Tevfik Bey sokağa tedbir alın lütfen!..


Halkın sesine kulak verin sayın yetkililer
Mahallesinde yaşanan önemli bir sorunu gazetemize bildirerek yetkililerin ilgilenmesini isteyen duyarlı bir vatandaşın talebini, yetkililere aynen aktarıyoruz. Umarız yetkililer bu konuya ilgi gösterir ve sorunun çözümü için girişimde bulunurlar.

“Sevgili gazetemiz,

ÜST BOSTANCI da Miralay Tevfik Bey sokakla Dr. Kemal Akgüder caddesinin kesiştiği kavşakda çok sık ve gerçekten çok ciddi kazalar olmaktadır.

Miralay Tevfik Bey sokaktan gelen trafik, çok hızlı şekilde ve nerdeyse gelen trafiği görmeden söz konusu kavşağa girmekte ve diğer ana yoldan gelen trafiğe çarpmaktadır.

Ben bu civarda oturuyorum ve hemen her hafta birbirinin aynısı kazalar olmakta. Hatta köşedeki apartman kazalarda yıkılan bahçe duvarını yaptırmaktan bile vazgeçmişdir.

Acilen Miralay Tevfik Bey sokakta bulunan marketin önüne gelen hızlı trafiği yavaşlatacak, etkili olacak şekilde büyük ve uzun bir yol bariyeri yapılması gerekmektedir.

Lütfen bu sorunumuzu insaniyet namına ilgililerin duyması için yazınız. Elbette bizim zayıf sesimizden daha kuvvetli çıkan gazetemizin sesi ilgililerce duyulacaktır.”

sevgi ve saygılarımla,

Atilla ŞAMDANCIOĞLU

📆 20 Ekim 2009 Salı 18:00   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR