MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet » Bağdat Caddesi First Shift’le renklendi

Bağdat Caddesi First Shift’le renklendiÇiğnedikçe aroması değişen, eşsiz tadıyla şaşırtıcı bir deneyim yaşatan First Shift, sürpriz bir şovla Bağdat Caddesi’nin sıradan akışını bir anda değiştirdi. Cumartesi günü gerçekleşen etkinlikte insanların arasına karışmış 60 dansçı aynı anda dans etmeye başlayarak, Bağdat Caddesi sakinlerine muhteşem bir şov sundu.

 

Bağdat Caddesi’nde insanların alışveriş yaptığı, kafelerde oturduğu, sokakta tur attığı sıradan bir gündü. Ta ki 60 dansçı bir anda dans etmeye başlayıp günün akışını değiştirene kadar…

Tatlandırıcılı sakız pazarının lider ve yenilikçi markası First’ün çiğnedikçe aroması değişen sakızı First Shift, Bağdat Caddesi’nde sıradan bir günü renkli bir atmosfere dönüştürdü.

Sakız sektörünün “sokak gerilla aktivitesi”

First Shift’in ana felsefesi olan değişimi yansıtmak ve hissettirmek amacıyla düzenlediği bu etkinlik bugüne kadar sakız sektöründe yapılmış ‘sokak gerilla aktivitesi” oldu.

Gerçekleşen etkinlikte insanların arasına karışmış, kimisi mağazada alışveriş yapan, kimisi takside yolculuk eden kimisi ise karşıdan karşıya geçen 60 dansçı aynı anda dans etmeye başlayarak dikkatleri bir anda üzerlerine çektiler. Dans şovları ile yaratılan eğlenceli atmosferde izleyicilere ayrıca çiğnedikçe lezzeti değişen yeni nesil teknolojiye sahip ürünü First Shift de dağıtıldı.

Aroması ahudududan-naneye ve portakaldan naneye değişen First Shift’le Bağdat Caddesi’nde sıradan bir günü değiştiren etkinlik yoğun ilgi ve beğeni ile karşılandı.

📆 26 Temmuz 2010 Pazartesi 15:32   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR