MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Politika, Toplum » CHP’lilerden Başkan TOPBAŞ’A çok önemli sorular?
CHP’lilerden Başkan TOPBAŞ’A çok önemli sorular?


CHP’liler ,İBB Başkanı Kadir Topbaş’a başkanlık makamının cevaplanması isteği  çeşitli sorular havale etti. CHP’liler, İBB Başkanı Kadir Topbaş’ın cevaplamasını istediği ile yazılı önergelerinde şu soruları sordu;

Ayamama ve Kurbağalıdere için tespit edilen kamu zararı ve kusurlu görülen yetkililer hakkında ne gibi işlemler yapılmıştır?

Dere yataklarına imara aykırı hatalı yapılaşmalar sonucu oluşan yüz milyonlarca lira maddi zararların sorumluları neden hesap vermiyor?

İstiklal Caddesinde “Kişiye Özel” hizmet mi veriliyor?

LED ekranların kira tutarı ne kadardır?

“Akıllı Durak” kimlere hizmet veriyor?

Duraklara konulan reklam panoları hangi yöntemle kaç liraya yaptırılmış ve yaptırılmaktadır? Ulaşım AŞ tarafından işletilmekte olan metro istasyonlarında bulunan HER EBAT REKLAM alanı, PANO, LED EKRAN ve TV ile ilgili olarak 2005 yılından bu yana; günlük, haftalık, aylık, yıllık gelir tutarı ne kadardır?

İBB’nin Şirketlerinden zarar eden var mıdır? Varsa hangileri ve zarar miktarı ne kadardır? Yaz sezonunun başlamış olması nedeniyle bakteriyoloji ve İçme suyunun “Kimyasal Analiz” sonuçları nedir?

İBB, sel felaketi yaşayan ilçe belediyelerine hangi destek ve yardımları yapmıştır?

İBB Meclisinin 2010 yılı Haziran ayı’nın (18.06.2010) Cuma günkü birleşiminde CHP İBB Meclis Üyeleri Dr. Hakkı Sağlam, Serdar Bayraktar, Bülent Soylan ve Nurettin Tan’ın hazırladıkları yazılı soru önergeleri başkanlık makamına oy birliği ile havale edildi. CHP Grubu adına ekip çalışmasının en iyi örneğini sergileyen CHP’li Meclis Üyeleri Sağlam, Bayraktar, Soylan ve Tan’ın hazırladıkları yazılı soru önergelerini Meclis Kâtipleri meclis üyelerine hitaben okudu. Meclis Başkan Vekili Ahmet Selamet de Meclis Üyelerinin oyuna sundu ve oy birliği ile başkanlık makamının cevaplanması isteği ile havale edildi.

📆 21 Haziran 2010 Pazartesi 12:49   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR