MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Genel, Manşet, Mekanlar, Toplum » İrem Bebe franchise vermeye başladı…
İrem Bebe franchise vermeye başladı…


1983 yılında Sultanhamam’da faaliyetine başlayan Hüseyin Albayrak 1999 yılında şu anki markası olan İrem bebeyi kurarak anne bebek ve çocuk ürünlerinde toptan ve perakende mağazacılık hizmeti vermektedir.

     ilk mağazasını Zeytinburnu ’ da açan İrem bebe Afyon mağazası dahil olmak üzere 8 şubesi 5000 m2 satış alanı ve 40 çalışanıyla sektörün lider firmasıdır.  İrem bebe bebek mamasından, bebek  arabasına, oyuncak çeşitlerinden tekstile 15.000 farklı ürün çeşidiyle yeni yatırımcılarla buluşmaya hazırlanıyor.

  Satış ağını genişletmeyi hedefleyen İrem bebe her ile bir bayilik vererek kalitesini tüm anne ve babalara sunmak için franchise verme maliyetlerini düşürerek küçük bütçeli yatırımcıları da geleceği olan iyi bir iş sahibi yapmaya davet ediyor.

İrem bebe bayilerine sağladığı stoksuz çalışma rahatlığı, tüm dünya markası bebek ürünlerini tek bir çatı altından karşılama kolaylığı, reklam, eğitim, otomasyon gibi konularda destek vermektedir. İrem bebe risksiz bir sektörde orta ölçekli bir yatırım miktarıyla ticaret yapmak isteyenlerin tercihlerinin başında gelmektedir.

Belirli kriterleriniz var mı?

 

  75m2 ve üzerinde, ana artellerde, şehir merkezlerinde, ana caddelerde ve alışveriş merkezlerinde bulunan mağazalar tercih edilmektedir.

  Herhangi bir ürün kotası olmamakla beraber mağazalardaki stok yalnızca reyonlarda teşhir edilen ürünlerle sınırlandırabilir.

Böylelikle tercih ettikleri ürünlerden koli bazında sipariş verme zorunluluğu olmadığı için bayilerimizin hem satınalım gücü artmakta hem de günümüzün rekabet koşullarında müşterilerin çok çeşit bulabildikleri mağazalar yaratılıp yüksek bir stok satış devir hızına ulaşılmaktadır.

  Tarafımızca belli olan dekor, stok ve satış programları kullanılmalı ve şirket politikalarına paralel yönetim anlayışı hakim  olmalıdır.

Verdiğiniz hizmete olan ilgiyi değerlendirir misiniz? Bu alanda nasıl bir pazar oluştu?

 Nüfusun % 57 sının evli olduğu ülkemizde çalışan kadın sayısının da hızla artmasıyla birlikte sektörün patronu kadın ve çocuklar oldu.

 Ülkemizdeki gelenek ve göreneklere paralel olarak doğan bir çocuğa sadece anne ve babası değil ihtiyaçlarını tüm çevresi karşılamaya gönüllüdür. Ve alınan hediyeler ailelerin kalabalık çevreleriyle beraber daha da artmaktadır.

Yapılan araştırmalara göre olağan krizlerden en az etkilenen sektör bebek sektörüdür. Bunun sebebi olarak ortalama bir gelir seviyesine sahip olan ailelerin çocuklarını öncelik olarak görmeleri ve çocuklara yaptıkları harcamalarda kesinlikle kısıntı yapmamalıdır.

   Yetişkin bireylerin aksine bebekler sürekli ve hızlı bir gelişim içerisinde olduklarından dolayı emzikten oyuncağa,

 tekstil ürünlerinden mamalara kadar sayısız ürün ve çeşitlerini kullanmaktadırlar.

   Hamilelik döneminde anne adaylarının değişen fizyolojilerine bağlı olarak ürün gamımızda bulunan tekstil, kozmetik ve

 bakım ürünü ihtiyaçlarından dolayı annelerde sektörün tam içindedirler.

Bayilik için ne gibi yatırımlar yapılması gerekiyor? Toplam yatırım miktarı nedir?

Bu sektörün bir parçası olmak istiyorsanız; ortalama 100 m2 mağaza için isim hakkı, dekorasyon ve oluşturulacak ürünlerin toplam maliyeti yaklaşık olarak 120.000 TL dir.

Aylık elde edilebilecek tahmini ciro (minimum maximum) nedir?

100 m2 bir mağazanın minimum 40.000 TL yapması gerekir. Maximum ciroda yaklaşık 70.00 TL dir.

Bu işin kar marjı hakkında bilgi verir misiniz?

Ürün çeşitlerine göre kar marjı %30 ila %100 ün üzerine çıkmaktadır.(Emzik ve Biberon çeşitleri:%40 Tekstil %100)

Başvuru için telefon numarası:

Murat ACER

İrem Bebe Franchise Direktörü

GSM: 0 530 763 21 51

📆 02 Haziran 2010 Çarşamba 15:53   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“İrem Bebe franchise vermeye başladı…” için bir cevap

  1. ASUMAN DEDEOĞLU dedi ki:

    irem bebeden internet üzerinden alışveriş yaptım.öncelikle parayı gönderdim ve ürünü beklemeye başladım.ama ürünü birtürlü göndermediler2 aydır uğraşıyorum sürekli telefonda yalanlarla oyalıyorlar.ne ürünü alabildim nede paramı iade ettiler.en sonunda sultanhamam daki merkezlerine gittim ama gideceğime pişman oldum.belalı tiplar karşıma çıktı korkumdan bir şey demeden geri döndüm.paradan da vazgeçtim artık başımın gözümün sadakası olsun.sizler dikkatli olun paranızı kaptırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR