MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Teknoloji, Toplum » Cumhurbaşkan’ı Erdoğan’dan çılgın Türk’e ziyaret
Cumhurbaşkan’ı Erdoğan’dan çılgın Türk’e ziyaret


ERBAKAN MALKOÇ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN DA TAKDİRİNİ KAZANDI

 

 

15.MÜSİAD Uluslararası Fuarı’nın açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kamuoyunun “Çılgın Türk” olarak tanıdığı Erbakan Malkoç’u standında ziyaret etti.

 

 

28.11.2014, İstanbul. Geçtiğimiz Eylül ayında Amerika’nın Las Vegas şehrinde düzenlenen IMA IMPACT ( Internet Marketing Association) Teknoloji Zirve’sinde “Dünya’da Otomobil Tasarımında Teknolojiyi En İyi Kullanan Firma” ödülünü de ülkemize getiren, “Çılgın Türk” lakaplı DizaynViP Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç standında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırladı.

 

 

Fuarın açılış gününde kalabalık bir heyet eşliğinde fuarı gezen Cumhurbaşkanı Erdoğan; Türkiye’nin önde gelen araç kişiselleştirme firmalarından DizaynViP’in standını da ziyaret etti. Erdoğan ziyareti esnasında, Avrupa’nın tasarım ve teknoloji dallarında en iyi ödüllerini alan Erbakan Malkoç tarafından kişiselleştirilen ve Türkiye’de üretimi yapılan araçları inceledi. Araçlar ve araçlara yapılan teknolojik uygulamalar ile ilgili detaylı bilgi de alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Amerika’da kazanılan Ödül ile ilgili de Erbakan Malkoç’u tebrik etti.

📆 28 Kasım 2014 Cuma 16:29   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR