MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » 4B Genç Profesyoneller Kulübünün
4B Genç Profesyoneller Kulübünün


 
4B Akademi’nin, Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BAUSEM) işbirliğiyle hayata geçirdiği 4B Genç Profesyoneller Kulübü  adlı sosyal sorumluluk projesinin lansman buluşması 23 Ekim Perşembe günü Bahçeşehir Üniversitesi Galata Kampüsü’nde gerçekleştirildi.

 

 

4B Genç Profesyoneller Kulübünün ilk üyeleri ve düzenli mentor buluşmalarında gençlerle biraraya gelecek uzmanların katıldığı ve renkli anların yaşandığı buluşma, 4B Akademi Kurucusu Çağlar Çabuk ev sahipliğinde Bahçeşehir Üniversitesi Galata Kampüsü’nde gerçekleşti.

 
İnsan kaynağının daha aktif ve verimli değerlendirilmesini, çalışırken üretmeyi, üretirken öğrenmeyi ve öğrenirken de eğlenmeyi amaçlayan projelerden biri olarak hayata geçirilen Genç Profesyoneller Kulübü; içinde yaşadığımız dünyaya karşı sorumluluklarının farkında ve bu sorumlulukları yerine getirmek için arayış içinde olan gençleri biraraya getirmeyi amaçlıyor.

 

 

Proje ile 20-30 yaşları arasında, iş yaşamına adım atmış genç profesyonelleri Genç Profesyoneller Kulübü çatısı altında buluşturan 4B Akademi; aylık mentor seminerleri, yuvarlak masa buluşmaları, projeler, eğlenceli partiler gibi etkinliklerle projenin sürdürülebilirliğini sağlamayı hedefliyor.

 

Genç Profesyoneller Kulübü; Kasım Ayı’ndan itibaren her ayın ilk Çarşamba günü BAUSEM ev sahipliğinde buluşmalarını sürdürecek.

 

4B Genç Profesyoneller Kulübü; ‘’Paylaştıkça çoğalan günümüzün ve yarınların Genç Profesyonelleriyle buluşmak’’ ifadesiyle herkesi bu kulübe üye olmaya davet ediyor.

 

4B AKADEMİ hakkında:

 

Eğitmen, Danışman, Bilirkişi (Mobing) ve Yazar Çağlar Çabuk’un kurucusu olduğu 4B Akademi, uzman ve deneyimli profesyonel danışmanlar ile bireysel ve kurumsal eğitim gelişim hizmetleri alanında faaliyet gösteriyor.

 

4B Akademi, özel sektörde yer alan saygın kurum ve kuruluşların eğitim, gelişim ve yönetişim alanlarında ihtiyaç duyduğu çözüm arayışlarında iş ortağı olarak yerini alıyor ve üniversiteler ve kamu kurumlarıyla yaptığı işbirlikleriyle bilginin toplumda her katmana aktarılmasına aracılık ediyor.

 

4B Akademi’de “Biliyorum, öyleyse varım!“ mottosuyla doğru bilgiyi hedef kitleye en uygun yöntemlerle aktarmayı ve paylaşmayı hedefleyen çalışmalar yapılıyor.

 

4B Akademi çatısı altında; liderlik gelişim programları, profesyonel koçluk, takım koçluğu, insan kaynakları yönetimi, moderatör yetiştirme ve bireysel ve mesleki yetkinlik geliştirme eğitimleri ile işyerinde psikolojik tacizinin (mobing) önlenmesi ve kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları konusunda eğitim ve danışmanlık hizmetleri veriliyor.

📆 25 Ekim 2014 Cumartesi 14:09   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR