MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Erzurumlu boya ustası Marshall’dan Mercedes kazandı!
Erzurumlu boya ustası Marshall’dan Mercedes kazandı!


Marshall ClubCard’dan 600 hediyeli 60. yıl kampanyası sonuçlandı

Erzurumlu boya ustası Marshall’dan Mercedes kazandı!

 

 

Marshall ClubCard ile 15 Mayıs- 31 Temmuz tarihleri arasında alışveriş yapan ustalara Mercedes otomobilin yanı sıra motosikletler, iPhone 5s telefonlar iPad’ler ve Marshall tulum setlerinden oluşan tam 600 hediye dağıtıldı. Marshall’ın 60. kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlediği ”600 Hediyeli 60. Yıl Kutlaması” çekiliş kampanyasında Mercedes’i ise Erzurumlu usta Hüsamettin Dedeoğlu kazandı. Hüsamettin Dedeoğlu, Mercedes otomobilinin anahtarını, Marshall fabrikasında düzenlenen törenle Marshall kurucu ortağı Ömer İsmet Uzunyol’dan aldı.

 

 

“Renklendir Hayatı” sloganı ve yenilenerek, daha da renklenen kurumsal kimliği ile insanların hayatına renk katan Marshall, 60. kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlediği ”600 Hediyeli 60. Yıl Kutlaması” çekiliş kampanyasında bir boya ustası, bir Mercedes A180 otomobil kazandı.

 

Mercedes otomobilin talihlisi olan 44 yaşındaki Erzurumlu usta Hüsamettin Dedeoğlu, ödülünü 26 Eylül Cuma günü yapılan törenle Marshall kurucu ortağı Ömer İsmet Uzunyol’dan teslim aldı. Ardından fabrika bahçesinde kutlama yapıldı.

 

 

’Arabanın en iyisi Mercedes, boyanın en iyisi Marshall’

Otomobil talihlisi usta Hüsamettin Dedeoğlu da, kazandığı armağan nedeniyle AkzoNobel Marshall Genel Müdürü Petros Katsampouris’e teşekkür etti. Mutluluğunu ifade edecek kelimeler bulmakta zorlandığını belirten Dedeoğlu, Marshall Club Card üyesi olmanın bayii ve boyacılar için çok önemli olduğunu söyledi. Dedeoğlu şunları söyledi:

”Bir Mercedes otomobil kazanacağımı hiç düşünmezdim. Ailem, arkadaşlarım inanmadılar. Ben de başta inanamadım. Marshall’dan araba kazandığımı söylediklerinde şaka zannettim. Radikal ve Posta gazetelerinde görebileceğimi söylediler. Sonra bir baktım, arabayı ben kazanmışım. Ailemle de paylaştım, herkes çok sevindi. Daha önce de Marshall’dan bazı hediyeler kazanmıştım ev eşyaları vb. Ama bu en büyük hediye oldu. Bu ödülü ayrıca bu büyük markanın kurucu ortağı Sayın Ömer İsmet Uzyunyol’dan almak benim için büyük onur. Marshall kendini kanıtlamış bir boya. Arabanın en iyisi Mercedes ise boyanın da en iyisi Marshall’dır.”

 

 

Marshall’ın Marshall ClubCard ile ustalara yönelik cazip kampanyaları 2015 yılında da devam edecek.

 
AkzoNobel Marshall hayatı renklendirmek için çalışıyor

Dünyanın en büyük küresel boya ve kaplamalar şirketi ve özel kimyasalların ana üreticisi olan AkzoNobel, dünya genelinde endüstri ve tüketicilere yenilikçi ürünler sunuyor. Müşterileri için sürdürülebilir cevaplar geliştirmek konusunda iddialı olan AkzoNobel’in portföyünde, Dulux, Sikkens, International ve Eka gibi çok iyi bilinen markalar bulunuyor. AkzoNobel, Türkiye’de de Marshall markası ile küresel teknoloji ve tecrübelerle geliştirilmiş ürün ve renk hizmetleri ile hayata renk katıyor. Genel merkezi, Amsterdam Hollanda’da bulunan AkzoNobel, Global Fortune 500 Şirketleri arasında yer alıyor ve sürdürülebilirlik alanında sürekli olarak lider konumda sınıflandırılıyor. AkzoNobel’in dünya çapında 80’den fazla ülkede, 55 bin Kendini Mükemmelliği ve Yarının Cevaplarını Bugünden Elde Etmeye adamış çalışanı bulunuyor.

📆 01 Ekim 2014 Çarşamba 13:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR