MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Kıbrıs Esentepe Belediye Başkanı Cemal Erdoğan’dan Başkan Altınok Öz’e Ziyaret
Kıbrıs Esentepe Belediye Başkanı Cemal Erdoğan’dan Başkan Altınok Öz’e Ziyaret


Kardeş Belediye olan Kıbrıs Esentepe Belediye Başkanı Cemal Erdoğan, danışmanı Umut Bahadır ve Kıbrıs Esentepe Muhtarı Günay Takatuka ile birlikte Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

 

Nezaket ziyaretinde Kıbrıs Esentepe Belediye Başkanı Cemal Erdoğan, Başkan Altınok Öz’ü 30 Mart yerel seçimlerde gösterdiği başarıdan dolayı tebrik etti. Kıbrıs Esentepe Belediye Başkanı Cemal Erdoğan, Başkan Altınok Öz’ün hekim kimliği ile belediyeciliğe “insan” odaklı bir bakış açısı getirdiğini ve Kartal halkı için projeler ürettiğini söyledi.

 
Konuk heyet, Başkan Altınok Öz’ün, ikinci dönemde de Kartal’ı aynı anlayışla ileriye taşıyacak çalışmalara imza atacağına inançlarının tam olduğunu belirterek başarılar diledi.

 

Ziyarette Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Avukat Hüsnü Yeşilyurt, Ali Apaydın, Başkan Danışmanı Haydar Oğuz ve Gazeteci Fethi Satıcı da yer aldı. Başkan Altınok Öz, meslektaşlarını makamında ağırlamaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek anlamlı ziyaretleri için teşekkür etti ve Kartal ile Esentepe dostluğunun daha da gelişeceğini söyledi.

📆 27 Ağustos 2014 Çarşamba 10:41   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR