MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Kültür-Sanat, Magazin, Toplum » AYTA SÖZERİ MİNİK SERÇE’Yİ YERE GÖĞE SIĞDIRAMADI!
AYTA SÖZERİ MİNİK SERÇE’Yİ YERE GÖĞE SIĞDIRAMADI!


SEZEN AKSU 3 GÜN İÇERİSİNDE SİZE 1,5 YIL İÇERİSİNDE KONSERVATUARDA ÖĞRETİLEN ŞEYLERİ YÜKLEYEBİLİYOR

 

‘Ulan İstanbul’ dizisinde canlandırdığı Umay karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Ayta Sözeri, kendisine sahnesinde yer vererek büyük destek olan ‘Minik Serçe’ yi yere göğe sığdıramadı.

 

 

Sezen Aksu ile çalışmak nasıl bir şey sorusuna Ayta Sözeri, “Sezen Aksu bu dünyada insanların çalışabileceği en güzel öğretmen. Birşeyi öğrettiği zaman, anlamama gibi bir ihtimaliniz yok. O kadar güzel anlatıyor ki size, onunla çalışmak hem çok güzel hem birazda zor. Sıkı çalışmayı seviyor. 3 gün içerisinde size 1,5 yıl içerisinde konservatuarda öğretilen şeyleri yükleyebiliyor. Kapasitenize göre tabi size her şey. Hani derler ya marifet iltifata tabidir diye. Ne kadar marifetli olursanız o kadar çok Sezen Aksu’dan iltifat duyuyorsunuz. Sezen Aksu’dan iltifat duymak sizi daha da çok şevklendiriyor, çalışma isteği geliyor.” dedi.

 

 

SEZEN İLE SİNGLE’DAN ÖNCE YAŞAR GAGA İLE DÜET!
Yeni beste almayı planlıyor musunuz sorusuna Sözeri, “Albüm değil ama single yapacağız. Sezen Aksu’nun arkadaşı olabilmek, Sezen Aksu’ya gidebilmek, ‘nasılsın, iyi misin?’ , ‘Bayramın kutlu olsun’ gibi şeyler söylemek benim için yeterli ama Sezen (Aksu) birçok şey yapmak istiyor, albüm yapmak istiyor, single yapmak istiyor. Onun bir çalışma süreci var. O single’dan önce Yaşar Gaga ile onun albümünde bir düetim olacak. O da çok güzel bir şarkı insanlar çok sevecekler, şok olacaklar” dedi.

Etiketler:
📆 12 Ağustos 2014 Salı 12:39   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR