MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Dünya Kültürlerinin Ev sahibi Starcıty
Dünya Kültürlerinin Ev sahibi Starcıty


AIESEC İstanbul’un ’’Ülker Panayırı’’ etkinliği, dünyanın farklı ülkelerinden gelen farklı kültürleri, Starcity ziyaretçileriyle buluşturdu. Alışveriş yaparken aynı zamanda farklı kültürleri de yakından tanıyan ziyaretçiler keyifli anlar yaşadı.

 

 

AIESEC’in her yıl gerçekleştirdiği ’’Ülkeler Panayırı’’ etkinliği, bu yıl 12 Temmuz ve 3 Ağustos tarihlerinde 13.00-17.00 saatleri arasında Starcity’de düzenlendi.

 

Ülkeler Panayırı, birbirinden farklı ülkelerden gelen AIESEC gönüllülerinin, kendi kültürlerini birbirleriyle ve ziyaretçilerle paylaştıkları farklı bir ortamda eğlenceli etkinliklerle birlikte gerçekleştirildi.

 

Etkinliğe; Brezilya, Güney Kore, Çin, Pakistan, Mısır, Bulgaristan, Tayland, Hollanda, Kolombiya, Ukrayna, Meksika, Almanya, Tunus, Cezayir, Makedonya, İtalya, Fransa, Fas ve Kırgızistan gibi farklı ülkeden toplam 115 öğrenci katıldı.

 

Starcity’de kendilerine özel olarak ayrılan alanda, geleneksel kıyafetleri, yiyecekleri, dansları ve şarkılarıyla rengarenk bir atmosfer yaratan temsilciler, Starcity ziyaretçilerine muhteşem bir gün yaşattılar.

 

📆 05 Ağustos 2014 Salı 14:34   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR