MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Politika, Toplum » Son İsrail saldırıları ile ilgili Yardımeli Basın Açıklaması
Son İsrail saldırıları ile ilgili Yardımeli Basın Açıklaması


İSRAİL’E LANET GAZZEYE YARDIMLARIMIZ DEVAM EDECEK  

İslam ümmetinin büyük bir heyecan ile karşıladığı Rahmet ve bereket ayı Mübarek Ramazanı Şerifi yaşadığımız şu günlerde, maalesef ümmet coğrafyamızın bir çok yerinde zulüm, kan ve gözyaşı dökülüyor.

 

Komşumuz Suriye’de her gün onlarca kardeşimiz Baas rejiminin bombaları altında inletiliyor. Irak’ta Amerika’nın ektiği fitne tohumlarıyla mezhep çatışmaları tırmandırılıyor, koyun boğazlar gibi insanlar katlediliyor.

 

Arakan’da, Orta Afrika’da ve daha nice mazlum coğrafyada yine Müslüman kanı akıtılıyor. Kan ve gözyaşlarıyla arşa yükselen feryatlar yüreklerimizi dağlıyor.

İSRAİL HER RAMAZAN KATLİAM YAPIYOR

Yardımeli Uluslararası İnsani Yardım Derneği olarak bu kardeşlerimizin acısına ortak olmak ve yaralarını sarmak için ilk günden itibaren onların yanında olduk. Nerede bir mazlum varsa oraya koştuk. Heyecanla coşkuyla kardeşlerimizin yaralarını sarmaya çalıştığımız bu günlerde İsrail terör devletinin her Ramazanda olduğu gibi yine bu Ramazanda Filistin’deki kardeşlerimize yönelik yeni katliam operasyonlarına başladı.

 

Yüreğimizi yakan bu katliam operasyonları sonucu şuana kadar 75 kardeşimiz şehit edildi. 600’e yakın Gazzeli kardeşimiz de yaralandı. Pazartesi günü başlayan barbar saldırılar bizi derinden üzmüştür. İsrail terörünü lanetlerken Gazzeli kardeşlerimizi hiç bir zaman yalnız bırakmayacağımızı bir kez daha belirtmek isteriz.

GAZZE YARDIMLARIMIZ ARTACAKTIR

Ramazan ayından hemen önce Kardeş Aile kapsamında bakımını üstlendiğimiz binlerce kardeşlerimize nakit yardımlarını ulaştırmanın huzurunu yaşıyoruz.

 

Gazze’de kardeşlerimizin yaralarını sarmak için ramazan ayı boyunca kumanya, yetimlere bayramlık kıyafetlerimiz ve nakit yardımlarımız devam artarak devam edecektir. Filistin’de İsrail katliamlarına karşı bundan sonra yardım çalışmalarımızı daha da yoğunlaştırıp, oradaki kardeşlerimizi asla yalnız bırakmayacağız.

GAZZE’DEN SICAK VE SAĞLIKLI HABER ALMAK İÇİN OFİSİMİZ HAZIRDIR

Gazze’ye yapılan saldırılarda zaten zor durumda olan Gazzeliler , bir kat daha zorluk ve yoklukla mücadele etmektedirler. Ambargo altında , adeta açık hava hapishanesinde yaşayan Gazzelilerle ilgili detaylı ve sağlıklı bilgiye ulaşmak için, Yardımeli Gazze Ofisi ve Yardımeli Gazze Koordinatörü Abdullah Yunus ( Türkçe biliyor) ile irtibata geçilebilir.

📆 11 Temmuz 2014 Cuma 09:58   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR