MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Belediye, Flaş, Genel, Politika, Toplum » Ataşehir Belediye Meclisi yeni dönem ilk toplantısını yaptı
Ataşehir Belediye Meclisi yeni dönem ilk toplantısını yaptı


30 Mart yerel seçimlerinden sonra Ataşehir Belediye Meclisi ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Belediye Meclisi’nin 2. dönem ilk toplantısının açılış konuşmasını yapan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Ataşehir’de seçimlerin demokratik bir ortamda yapıldığını ve kazananın Ataşehir olduğunu söyledi. Başkan Battal İlgezdi, ‘Ataşehir’e çok iyi hizmetler vereceğimize inanıyoruz. Bu hususta hiçbir tereddüdümüz yok. Meclis üyesi arkadaşlarımın da bize destek vereceğine inanıyorum. Yapacağımız çalışmalar Ataşehir için hayırlı olacaktır” dedi.

Başkan İlgezdi’nin açılış konuşmasının ardından, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile çalışmalarını sürdüren Ataşehir Belediye Meclisi 1. Başkan Vekilliğine CHP’li Meclis Üyesi Sadi Özata, 2.Başkanvekilliğine de CHP’li İnan Bektaş seçildi. 2014 yılının ilk meclis toplantısını açan Meclis Başkan Vekili Sadi Özata, yeni oluşan Ataşehir Belediye Meclisi’nin tüm Ataşehir halkına hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.

Daha sonra Meclis ihtisas komisyonları ve encümen üyeliği seçimleri yapıldı. Toplantıda meclisin Salı ve Perşembe günleri saat 17.00’de toplanması da oy birliği ile kararlaştırıldı.

📆 09 Nisan 2014 Çarşamba 11:44   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR