MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Gezi-Alışveriş, Toplum » Paşabahçe Mağazaları büyümeye devam ediyor
Paşabahçe Mağazaları büyümeye devam ediyor


Paşabahçe Mağazaları Maltepe Park Avm İle 41’inci Mağazasını Açtı

 İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan Paşabahçe Mağazaları, 41’inci mağazasını İstanbul Maltepe Park AVM’de açtı. 556 metrekarelik alana sahip olan Maltepe Park AVM Paşabahçe Mağazası, ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleri altında 4 bin çeşit ürünü müşterilerine sunuyor.

 04.10.2013 – Mağazalaşma atağını sürdüren Paşabahçe Mağazaları, İstanbul Anadolu Yakası’nın en büyük AVM’lerinden Maltepe Park’ta 41’inci mağazasını hizmete açtı. Müşterilerine keyifli ve konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlayan Paşabahçe Mağazaları, Maltepe’de de ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleri adı altında 4 bin çeşit ürüne yer veriyor.

Toplam 556 metrekarelik alana sahip olan yeni mağazada, Selçuk Demirel, Latif Demirci ve Bedri Rahmi Eyüboğlu gibi Türkiye’nin ünlü sanatçılarının fikir ve çizgilerini taşıyan ‘İmza’ ve ‘Yansımalar’ koleksiyonlarının şık, fonksiyonel ve dekoratif ürünleri de müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Maltepe Park AVM Paşabahçe Mağazası’nda yeni ‘Zevk-i Selim Koleksiyonu’ da Türkiye’nin zengin tarihsel ve kültürel mirasını gelecek nesillere aktarma misyonu ile bir sosyal sorumluluk projesi olarak ele alınan ve sınırlı sayıda üretilen diğer ‘Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları’ ile birlikte ’Butik’ bölümünde yerini aldı. Son koleksiyonda tezhip, gölge oyunu, hat, sedefkari, telkâri, kalem işi, dokuma, kaftan, taş, mermer, seramik ve çininin camla buluştuğu toplam 32 eser yer alıyor.

“Yılsonuna kadar 42 mağazaya ulaşacağız”

Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, bir yandan mevcut mağazalarını yenilerken, bir yandan da yeni mağazalar açarak daha çok noktada müşterileriyle buluştuklarını belirterek, ‘‘Maltepe Park AVM’deki mağazamızla bu yıl açtığımız mağaza sayımız 6’ya ulaştı.  2011’de 30 olan mağaza sayımızı böylece 41’e yükseltmiş olduk. Yılsonuna kadar bir yeni mağaza daha açarak bu yıl 42 mağazayla tamamlayacağız’’ dedi.

Maltepe Park AVM Paşabahçe Mağazası haftanın yedi günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

 

Etiketler: , ,
📆 04 Ekim 2013 Cuma 15:46   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR