MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Etkinlikler, Flaş, Toplum » Prof. Dr Doğan Cüceloğlu Novada Ataşehir AVM’de seminer verecek
Prof. Dr Doğan Cüceloğlu Novada Ataşehir AVM’de seminer verecek


 

45 yılını psikoloji bilimine adayan ülkemizin en önde gelen iletişim uzmanlarından Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu, 3 Ekim Perşembe günü saat 19:00’da Novada Ataşehir AVM Cemal Süreya Salonu’nda bir seminer verecek.

 

Ataşehir Belediyesi ve Final Okulları Anaokulu işbirliği ile gerçekleşecek “Çocuk Gelişimi ve Ailede İletişim” seminerinin ardından imza etkinliği gerçekleşecek. Katılımın ücretsiz olduğu etkinliğe herkes davetlidir.

Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu’nun Yaşam Yolculuğu

Uzmanlık alanı iletişim psikolojisi olan Doğan Cüceloğlu, Silifke’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra ABD’de Illinois Üniversitesi’nde doktora yaptı.

Kendini geliştirme süreci içinde kitap yazmaya başladı. İlk kitabı “İnsan İnsana” bu sürecin ilk ürünüdür. Gelişim süreci içinde kazandıklarını kitaplar yoluyla paylaşmaya devam eden Cüceloğlu, Amerika’daki görevinden emekli olup ayrıldıktan sonra Türkiye’de kitap yazmayı sürdürdü. Kitap yazmanın yanı sıra konferanslar ve seminerler veren Cüceloğlu, “Doğan Cüceloğlu ile İnsan İnsana” adlı bir televizyon programını hazırlayıp sunuyor.

Cüceloğlu’nun yayımlanmış kitapları:

Öğretmen Olmak: Bir Can’a Dokunmak, İnsan İnsana Sohbetler 1, İnsanı Ararken Damdan Düşen Psikolog, Korku Kültürü, Onlar Benim Kahramanım, Bir Kadın Bir Ses, Başarıya Götüren Aile, ‘Mış Gibi’ Yaşamlar, ‘Keşke’siz Bir Yaşam İçin İletişim, Savaşçı, İçimizdeki Biz, Yetişkin Çocuklar, İyi Düşün Doğru Karar Ver, İçimizdeki Çocuk, İnsan ve Davranışı, İnsan İnsana.

Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu, evli ve üç çocuk babasıdır.

Etiketler: ,
📆 01 Ekim 2013 Salı 10:55   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR