MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ekonomi, Flaş, Genel, Toplum » Ali Ağaoğlu’ndan yeni doğan oğluna krallara layık araba !
Ali Ağaoğlu’ndan yeni doğan oğluna krallara layık araba !


Geçtiğimiz günlerde doğum yapan eşine VIP araç tasarlatan Ali Ağaoğlu son çocuğu Ege için hiçbir masraftan kaçınmadı. Ünlü Tasarımcı ve Dizayn Vip Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç’a eşi için özel bir araç tasarlatan işadamı Ali Ağaoğlu yürüyen sarayı eşine doğum hediyesi olarak yaptırdı. Araç toplama 3 ayda Petek Hanım’ın zevkine ve ihtiyaçlarına göre tasarlandı. Ayrıca şıklığı seven Ertüre’nin talebi üzerine aracın çeşitli yerleri swarovski taşlarla süslendi.

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu henüz dünyaya gözlerini açan oğlu Ege için masraftan kaçınmayarak krallara layık bir araç tasarlattı. Lüks aracın iç döşemesinde kullanılan swarovski taşlardan tutun da kolçaklara kadar bütün tasarım Petek Ertüre’nin zevkine uygun olarak hazırlandı. Seyahat sırasında annesinin ve minik Ege’nin rahatı düşünülerek tasarlanan araçta, terlemeyi minimuma indiren özel izofiksli koltuklar, soğuk ve sıcak içeceklerin derecesinin ayarlandığı özel aletler gibi bebeğin bakımını kolaylaştıracak bir evde olması gereken her şey mevcut. Tamamen baştan yaratılan Mercedes Viano marka lüks aracın iç döşemesinde Ertüre’nin zevki doğrultusunda beyaz linen ve özel pembe renklerde deri ve ahşap olarak da piano black kaplama kullanıldı. Ertüre’nin bebek bakımını kolaylaştırmak için bütün detayların düşünüldüğü lüks aracı doğuma yetiştirmek için ünlü tasarımcı Erbakan Malkoç ve ekibi toplam 3 ay çalıştı.

Araçları Baştan Yaratıyor…

Fabrika çıkışı araçları baştan yaratarak, otomotiv sektörüne yeni bir soluk getiren, Erbakan Malkoç yönetimindeki Dizayn Vip ekibi, teknoloji ve tasarımın mükemmel uyumunu müşterilerine sunuyor. Bir ofiste bulunması gereken ihtiyaçların hepsini araç içine yerleştiren Erbakan Malkoç, araçları baştan yaratıyor. Üretiminin büyük bir kısmını ihraç eden ünlü tasarımcı, üst segment araçları ile dünyanın dikkatini çekmeye devam ediyor. Üst düzey yöneticilerin, sanatçıların ve bürokratların tercih ettiği Dizayn VIP, otomobil dizaynının yanı sıra; minibüs, otobüs, yat, helikopter ve jetlerin içini de dizayn ediyor.

Erbakan Malkoç yönetimindeki Dizayn Vip ekibi, dünyanın birçok ülkesinden ihraç kaydıyla getirilen lüks araçların içlerini yeniden tasarlıyor ve bazılarını ortadan kesip uzatıyor. Araçları, kendi ekibinin geliştirdiği yazılımlarla cep telefonunda hükmedilir hale getiriyor ve ortalamanın üstünde bir fiyatla ihraç ediyor. Müşterileri arasında krallar, prensler, ünlü siyaset adamları, işadamları, futbolcu ve sanatçılar da olan Erbakan Malkoç, Avcılar’daki 4 bin metrekarelik ‘tasarım ve uygulama’ fabrikasında araçları yürüyen ofisler haline getiriyor.

📆 30 Mayıs 2013 Perşembe 10:26   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR