MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Moda-Güzellik, Sağlık, Toplum » Almanya’nin Ödüllü Ri-Soft®Boyalari ile Kalıcı Makyaj !
Almanya’nin Ödüllü Ri-Soft®Boyalari ile Kalıcı Makyaj !


Dermatolojik olarak test edilmiş, bitki özlü ve her cilt tipine uygulanabilir yapısı ile kalıcı makyajda etkili çözümler sunan  Ri-soft® Almanyadan sonra ilk defa İstanbul’da 16-18 Mayıs tarihlerinde Bostanci Nazan Güzellik salonunda tanıtıldı.

Kalıcı makyaj uzmanlık egitimlerini Almanyada tamamlayan Nuran Erdem kaş dizaynı, eyeliner, dudak konturü uygulamaları konusunda kullandıkları boyaların mineralli boyalar olduğunu sağlık ve görüntü açısından en doğalı müşterilere sunduğunu belirtti.

Kullandıkları boyada kesınlıkle kanser yapacak ağır metallerin,kimyasal renklendiricilerin olmadığını söyleyen Nuran Erdem kendisi için ön planda sağlığın geldiğini vurgulayarak bu işlemlerin ciddi olduğunu ve doğru emin kişilere yaptırılması gerektiğini savunuyor.

ÖNCESİ

 

Bayanların kalıcı makyajı yalnızca görüntü amaçlı kullanmadıklarını kendi müşterilerinin içinde kemoterapiden sonra kaşı dökülen hastalara çok uyguladığını ve işlemin doğal boyalar kullanılması sebebiyle hiçbir şekilde zararı olmadığını vurguluyor.

 

 

SONRASI

 

Bayanların en çok tercih ettiği zamanın giderek daha değerli hale gelmesinden dolayı şehir hayatının ritminde her an bakımlı ve hoş görünmek için uygulattıkları kaş bölgesi ve alt/üst göz kapağı bölgesini Nazan hanıma uygulayarak öncesi ve sonrasını sizlerle paylaştı.

 

 

Galeri
📆 20 Mayıs 2013 Pazartesi 10:00   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR