MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Kozyatağı, Manşet, Toplum » Aile içi iletişim…
Aile içi iletişim…


Ak parti Kadıköy ilçesi kadın kolları programlarına aralıksız devam ediyor. Kötü hava şartları,yoğun kar yağışı,buzlanma kadın kolları için engel değil.

Kozyatağı kadın kolları mahalle başkanı Emine Gündüz’ün çabaları ile gerçekleşen “Aile içi iletişim” seminerine kadınlar yoğun ilgi gösterdiler.Çocuk ve Ergen Terapist’i Psikolog Berrin Göncü Işıkoğlu iki saat süren eğitim de önemli konulara değindi.

Psikolog Berrin Göncü Işıkoğlu ”Sorunlar yaşayan çocuğunuzu kaybetmek de, kazanmak da elinizde. Önemli olan sizin çocuklarınıza yaklaşımınızdır. Cezaya başvurmadan disiplin kuralları ile çocuğumla nasıl baş edebilirim? Zorluk çıkartan çocuklarıma davranış eğitimini nasıl veririm? Sosyal ve duygusal becerileri ona nasıl öğretebilirim? Sorularının cevabını size en iyi verecek olanlar koruyucu hekimlerdir.”diyerek koruyucu hekimliğin ne kadar önemli olduğunun da altını çizdi.

Ak parti Kadıköy ilçe kadın kolları başkanı İnci Akbulak” programlarımız aralıksız olarak devam edecek.Kadına yönelik çalışmalarımız da bize her türlü desteği veren ilçe başkanımız Muharrem Ödemiş’e kadın kolları olarak teşekkür ediyoruz” dedi…

📆 27 Ocak 2010 Çarşamba 09:39   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR