MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Bostancı, Flaş, Genel » Başkan İlgezdi Esnafla Kahvaltıda Buluştu!
Başkan İlgezdi Esnafla Kahvaltıda Buluştu!


Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Ataşehirli esnafla buluşmaya devam ediyor. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Belediye Başkan Yardımcıları İlhami Yılmaz, Abdullah Der, İsmail Kabakçı, CHP Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ile CHP’li il ve Ataşehir ilçe yöneticileri Bostancı Sanayi Sitesi esnafı ile kahvaltılı toplantı yaptı.

Sanayi sitesinde ki konutlardan yoğun olarak sokağın işgal edildiğine ilişkin şikayetler geldiğini belirten Başkan İlgezdi, araçların kapı önlerini ve sokakları işgal ettiğini, vatandaşların da buna çözüm bulunmasını istediğini söyledi.

Esnafa konuşan Başkan İlgezdi, “Aslında sanayi sitesinin buradan kaldırılması gerekiyor. Ancak şu anda böyle bir şeyin yapılması söz konusu değil.  Bizim belediye olarak böyle bir projemiz yok ancak Milli Emlak arsa tesisi yapar, sizler de sanayici esnafı olarak bir kooperatif kurarsanız, taşınmanız konusunda belediye olarak biz de üzerimize düşen görevi yaparız. Şunu bir kez daha vurgulamam lazım şu anda herhangi bir taşınma çalışması mümkün değil” dedi.

📆 02 Mayıs 2013 Perşembe 17:41   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR