MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » 1 Mayısta Vatandaşa Muhteşem Hizmet Verildi!
1 Mayısta Vatandaşa Muhteşem Hizmet Verildi!


Bazı yandas kanalları izlerken tüylerimiz diken diken oldu 1 Mayıs’ta yasananların tümünü neredeyse Sendika Yöneticilerine mal ettiler utanmasalar ne baslıklar atacaklardı biz size örnekleyelim.

“İsçiden kesilen vergi, gaz hizmeti olarak ilgili, ilgisiz vatandaslar ve sokak haynalarına geri döndü.”

“İsine gitmek isteyen vatandaslar, daha sağlıklı olmaları için yürütüldü ve boğazı yüzerek asmaları sağlanıldı.”

“Etkinliklerde Turistler için ileri demokrasinin vatandasına güvenen dost yüzü sergilendi.”

Herseyden önce aklımız Dilan Alp’te,17 yasındaki bu kızımız belki her sene gidip görmek isteyeceği, belki bir daha hiç gitmeyeceği bir kutlama için taksime çıkarken anne ve babasının ödediği vergilerle alınıp atılan gaz kapsülünün kafatasını çatlatması sebebiyle hastanede. Kendisine LDP Ailesi olarak geçmis olsun diyoruz. Umarız en kısa sürede sağlığına kavusur.

Uygulama sahiplerinin barıs ortamından bahsetmesi sizin için ne kadar doğrudur bilmeyiz, ne kadar akil olamalısınız niyetlerini görmek için onu da bilmeyiz.

Bildiğimiz sey 1 Mayıs’ta zarar gören, esnafın, gaz sıkılan çevrede oturan hasta, yaslı ve çocukların yaralanan polis memurlarının ve kutlamaya geldiği için yaralanan her niyetteki insanın haklarının ödenmesidir.

Bu yasananların hesabını; bize hizmet için görevli olan devlet yöneticilerinden birinin üstlenmesi ve gereğini yapması gereklidir.

Öte yandan “hakkını almak beylik laflarıyla” silaha sarılanla pazarlık yaparsanız, her eline molotof kokteyli alan kendini haklı görür, size saldırır burasıda asikardır.

Geçen sene ne kadar taksimin açılmasını takdir ettiysek bu sene yasananları o kadar ayıplıyoruz, geçen sene bize vatandasına güvenince sorunsuz kutlanacağını göstermistir, bu senede aksinin neler yol açacağını.

LDP olarak iktidarda olsaydık; etkinlik alanında zarar görmesi mümkün malzeme, olusacak kirliliğin temizlenmesi ve esnafın olası zararları için belediyeye ödenecek depozito ve toplu sigorta primi belirlermesini sağlar bunu ödeyen sendikaların etkinliğin organizatörlüğünü üstlenmesine izin verirdik.

 

Park ormanı, İnönü stadını kiraya vermek mümkünse bu da son derece kolaylıkla mümkündür.

Polise de müdahale ettirmezdik, organizatör sendikalar gerekli güvenlik önlemlerini alırlardı.

Polisin görevi organizatörlerin çözemediği bir durumda onların davetiyle koruma ve yardım amaçlı destek olarak alan dısında beklemesini sağlardık.

 

Alınan depozitonunda etkinlik kar amaçlı olmadığından varsa hasar ve temizlik bedeli kesildikten sonra belediye tarafından organizatörlere ödenmesini sağlardık.

 

Saygılarımızla

Liberal Demokrat Parti

 

📆 02 Mayıs 2013 Perşembe 17:36   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR